Page 2 of 4

Re: Trička

Posted: 17:24 30. Oct 2008
by Jeanes
Yop! Já rozhodně tričko chci! Jsem si už dřív takové triko koupil (z Warcraftů). Ve předu je nápis "Dota All Stars" Vzadu zástava Aliance a moje přezdívka. Vyšití je parádní a stálo to asi 5 stovek. Moc rád si vedle kompa pověsim i tričko thálie! Hlavně když tam bude "Jeanes + Čvachtana Mlaskalová" Ještě sehnat diablo II triko a sem maximalně spokojenej :)

Image

Re: Trička

Posted: 17:29 30. Oct 2008
by Tretas
hehe proč tam čmařeš na tu postavičku :D :D

Re: Trička

Posted: 17:35 30. Oct 2008
by Neithan1
kvoli anonymite.. Spesl Fors pouzivaju cierne pasky cez oci..je to elegantnejsie.

Re: Trička

Posted: 17:44 30. Oct 2008
by Jeanes
OMG! To udělala Čvachta! Nejspíš kvůli holkám na Thlálii, ony by mi pak nedali pokoj :/ no a Čvachta je děsně žárlivá a navíc má tu hnusnou kosu... takže takhle to je asi lepší :)

Re: Trička

Posted: 17:47 30. Oct 2008
by Tretas
:D tak to je určitě

Re: Trička

Posted: 18:16 30. Oct 2008
by steel_martin
Nápad super, jsem stoprocentně pro. :)
Theogil I wrote:je lepší vybírat obrázky s méně barvami a nejlépe s nějakými normálními, jestli si dobře pamatuji tak ta mašina má možnost vyšívat z 20? barev
Jak je myšleno těch 20 barev? Že je to schopno tisknout v nějaké super 4 bitové grafice nebo jako, že je schopna tisknout maximálně z 20ti typů rozdílných barev? :o

Re: Trička

Posted: 18:28 30. Oct 2008
by kucik
Vtip je v tom, ze je to vysivane, ne jen potistene, coz je fakt trochu jina kvalita. 20 barev, jak hadam znamena, ze to pobere najednou proste nanejvys 20 spulek s niti.

Re: Trička

Posted: 18:37 30. Oct 2008
by steel_martin
No jo... nějak sem nevstřebal správné informace :shock: , každopádně určitě by stačil nějakej sexy nápis "Thalie NWN PW" nebo tak... ale, za mých mylných představ, kdy jsem si ještě myslel, že půjde o tištěnou práci, jsem si představoval obrázek, na kterém by byly vyobrazeny v kontrapozici dvě tváře.. jedna drowská a druhá třeba elfská nebo člověčí.. *slint* .. že bych šáhnul po Photoshopu... *slint slint*

Re: Trička

Posted: 18:45 30. Oct 2008
by Rejty
Ja si na tricku predstavuju vysitej obrazek typu ten komixs z dnd, ted si nevzpomenu jak se to jmenovalo. Myslim, ze nejaka druzina neceho...

Re: Trička

Posted: 18:55 30. Oct 2008
by Lord_Berserk
Ja si na tricku predstavuju vysitou nahou pul-orcici v podvazkach a v ruce bude mit bic a chleba s maslem

Re: Trička

Posted: 20:56 30. Oct 2008
by igor
My máme vyšívaný oddílový trika, kde je velikost vyšití cca 7x5 cm a je to taknějak ok, nevim jaký by bylo vyšitý něco vícebarevný a větší, aby pak to prošitý triko nebylo tvrdý jak podlepený kartonem. Taky bych si představoval něco jednoduchýho, něco jako z toho komiksu... a hlavně preferuju technologii zažehlovacích fólií. Návrh musí být ale vektorově (v Corel Draw např.)

Re: Trička

Posted: 21:02 30. Oct 2008
by Pajule
mmmm mě by se páčilo :D :D jen envim zda dá maminka penízky :twisted: ale to se překecá :wink: :wink:

Re: Trička

Posted: 22:31 30. Oct 2008
by Rejty
Ja s tema potiskama na triku nemam dobry zkusenosti... Se to sloupe. Preferuju to vysivany.

Re: Trička

Posted: 22:34 30. Oct 2008
by Daanri
Noooo ja som taktiez za a uz by som nasiel naku cesticku jak dopravit penizky a aj ho vyzdvihnut. :wink:

Inac posielat cez banku alebo inac peniaze do CR zo SR je dost o hubu, ked som to chcel naposledy riesit tak tam boli take polatky, ze polovica sumy by isla banke. Takze moc neodporucam.

Re: Trička

Posted: 23:21 30. Oct 2008
by igor
Rejty wrote:Ja s tema potiskama na triku nemam dobry zkusenosti... Se to sloupe. Preferuju to vysivany.
Jakej myslíš potisk? Síťotisk nebo ty fólie? To červený yoyo triko Spinfx mam už kolik let, nosim ho dost často a je pořád ok