Page 2 of 4
Re: Paladin Mount
Posted: 19:36 30. Jan 2009
by kucik
Muze to udelat jakykoliv DM takovou tou kucik DM hulkou - zmena vzhledu by mela stacit. Hracsky postavy jsem nekde v prvni desitce, tak se snad trefite

Re: Paladin Mount
Posted: 21:14 03. Feb 2009
by Dilvish
kucik wrote:Muze to udelat jakykoliv DM takovou tou kucik DM hulkou - zmena vzhledu by mela stacit. Hracsky postavy jsem nekde v prvni desitce, tak se snad trefite

Zkoušeli to se mnou 3 DMka. Bylo velmi zajímavé vystřídat několik různých podob, ale po návratu k vzhledu postavy se vždy kůň na hlavě zobrazoval dál.
Bylo mi řečeno, že hůlka nepomůže, že je to otázkou skriptu.
(takže pořád běhám po Thalii s koněm na ramenou, působí to občas renoncy v hráčské interakci)
Re: Paladin Mount
Posted: 21:18 03. Feb 2009
by Krata
Joj zapoměl sem to napsat.. tvoje hulka Kuciku nepomohla, zkoušel sem změnu vzhledu ale všechny hratelné rasy měli neustále na palici toho koně, už mě nenapadlo jak ho "odlepit"
Zkoušeli sme i zabít a oživit a přes pána podsvětí prý taky nepomohlo, zkoušeli sme naklonovat dalšího koně, když na něj vyleze tak z hlavy zmizí, ale když z koně sleze, zase ho na té hlavě má
Re: Paladin Mount
Posted: 21:41 03. Feb 2009
by Godried
Toz rada jednoducha, smazat postavu a zalozit novou

, ale asi to nebude tak jednoduche, protoze by ste to uz udelali...
Re: Paladin Mount
Posted: 21:46 03. Feb 2009
by kucik
Zrovna se v tom hrabu...
Re: Paladin Mount
Posted: 22:22 03. Feb 2009
by kucik
Napiste mi nekdo account a postavu. Nedari se mi do toho chybovyho stavu dostat.
Re: Paladin Mount
Posted: 00:07 04. Feb 2009
by Dilvish
Acc: Dilvish_2
Postava: Damien II.
V případě nutnosti bych mohl do hry, někdy po půlnoci nebo zítra večer.
Re: Paladin Mount
Posted: 13:57 07. Feb 2009
by Salyr
no tak zdase ze ty kone sou uz v poho akorat porad blbne kdyz se na nem odlogujes a pak zase nalogujes tak na nem porad optycky sedis ale neda se z nej slizt a nema zadne bonusy.
no mohl by mne nekdo z nej dostat?
Mandert Tane.

:D
Re: Paladin Mount
Posted: 14:25 07. Feb 2009
by Raziel
Zrovna sa mi to dnes stalo tak som cez gff editor pozrel na data postavy na servervaulte.
Treba zmenit phenotype spet na 0 (chuda postava) alebo 1 (tlsta postava) a zmenit tailtype_new na hodnotu 0.
Pouzil som gffeditor z vaultu.
Re: Paladin Mount
Posted: 16:21 07. Feb 2009
by Salyr
jen skoda ze sem absolutne nepochopil o cem si ted psal:D
Re: Paladin Mount
Posted: 16:35 07. Feb 2009
by Raziel
Salyr wrote:jen skoda ze sem absolutne nepochopil o cem si ted psal:D
To ti musi takto WB resetnut postavu bud scriptom alebo priamo editovanim suboru tvojej postavy co je ulozena na serveri.
Re: Paladin Mount
Posted: 04:16 09. Feb 2009
by Dilvish
Tak je pravda, že už toho koně na hlavě nenosím.
Taky je pravda, že při odlogu/pádu hry či serveru v sedle se po přihlášení nedá slézt z koně. Případně se dá dosáhnout toho, že postava jezdí na neviditelném oři
Ale tohle docela dobře řeší restart, to bych neviděl tak zle.
Horší je, že kůň paladinovi zmizel z hlavy pouze opticky. Když se dostatečně zesílí zvuk, je slyšet klapání kopyt a – hlavně – postava stále nemůže kloudně projít úzkým prostorem, dveřmi, po žebříku,...
Re: Paladin Mount
Posted: 11:05 09. Feb 2009
by kucik
Aha. S phenotypem je problém, že když se ty koně začaly používat, tak bioware kloudně neukládalo původní stav, takže jsem se trochu bál, abych neztratil informaci o tom, jestli je to tlustá nebo hubená postava. Velikost postavý a zvuk krouků jsem teda taky neupravoval, to jsem zapomněl kontrolovat.
Re: Paladin Mount
Posted: 20:44 11. Feb 2009
by Corollus
tak sa zda ze to pomalycky aj bude fungovat ale ako spravim aby sa mi objavila vobec moznost mat toho kona, treba pri postupe na novy level zvolit nejaku vlastnost alebo nieco take? lebo mam10lvl paladin a nikde to zatial nevidim....
Re: Paladin Mount
Posted: 22:45 11. Feb 2009
by Jonny
My starý paladini máme zatim asi smůlu, poněvadž se to dostává automaticky jako feat někde na nízkym levelu