Page 2 of 2

Re: Chyba grafiky?

Posted: 00:15 11. Nov 2008
by kucik
Jo! To je dulezita pripominka. Basu je treba otacet. Jednak proto, aby piva na strane smerem ke kompu nezteplala a druhak proto, ze na ty na kraji byste uz nemuseli dosahnout.

Re: Chyba grafiky?

Posted: 01:24 11. Nov 2008
by Corollus
2george - WAS !!! tashunko!!! :D :D :D
2kucik - nic len bezmedzny suhlas :P :P :P

Re: Chyba grafiky?

Posted: 07:18 11. Nov 2008
by Jeanes
George wrote:Nevíte čím to, že hraju hraju...
heled´ G, mě to taky asi měsíč černalo hned po tom co sem to pustil, a dvěma kamošum taky, dokonce i jednomu s orginalkou. Sme to dycky řešili tak, že sme hru schazovali rozmanitými způsoby do windlí a pak ji znova nahodili a už to frčelo :) no ae ted´ka už mi to asi měsíc běží bez problémů. Čim víc ti bude hra padat do win, tim lip se ti bude hrat :)

Re: Chyba grafiky?

Posted: 16:16 11. Nov 2008
by George
Jeanes wrote:
George wrote:Nevíte čím to, že hraju hraju...
heled´ G, mě to taky asi měsíč černalo hned po tom co sem to pustil, a dvěma kamošum taky, dokonce i jednomu s orginalkou. Sme to dycky řešili tak, že sme hru schazovali rozmanitými způsoby do windlí a pak ji znova nahodili a už to frčelo :) no ae ted´ka už mi to asi měsíc běží bez problémů. Čim víc ti bude hra padat do win, tim lip se ti bude hrat :)
Hmm... já mám takový podezření, že za to může přehřevání grafiky... totiž sme teď trochu zesílili topení a teď je tu vedro... už to jede vpohodě, celej den včera vpoho, ale večer už to nevalilo... se to třeba časem tento... prostě asi s tím nic neudělám :)
...Chudák Bas :)

Re: Chyba grafiky?

Posted: 17:22 11. Nov 2008
by Bas
Bas jako já chápete? :D :D :D
Né Basa piv ani basa jako nástroj, ale já :D

Re: Chyba grafiky?

Posted: 17:28 11. Nov 2008
by KaTo
Bas wrote:Bas jako já chápete? :D :D :D
Né Basa piv ani basa jako nástroj, ale já :D
Chceš Basi říct, že TY sedíš Georgovi před monitorem a zacláníš mu, aby nemohl hrát NWN?
P.S.
Abych nebyl úplně OT - mě NWN fachalo vždy "korektně", až na občasné problémy s "blyštivou vodou" = pád do oken.

Re: Chyba grafiky?

Posted: 17:29 11. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Chyba grafiky?

Posted: 17:32 11. Nov 2008
by Bas
KaTo wrote:
Bas wrote:Bas jako já chápete? :D :D :D
Né Basa piv ani basa jako nástroj, ale já :D
Chceš Basi říct, že TY sedíš Georgovi před monitorem a zacláníš mu, aby nemohl hrát NWN?
P.S.
Abych nebyl úplně OT - mě NWN fachalo vždy "korektně", až na občasné problémy s "blyštivou vodou" = pád do oken.
Georgeovi se posralo NWN tak sem mu řek, ať de se mnou se psem, že se mu to určitě do tý doby spraví :) a vono to pak fakt šlo! :mrgreen:

Re: Chyba grafiky?

Posted: 17:54 11. Nov 2008
by DenGrasse
Problém y s NWN od teď směrujte na Basova psa :mrgreen: je jedinej zaručenej machr...

Re: Chyba grafiky?

Posted: 18:01 11. Nov 2008
by Bas
Muhehehe :D :P

Re: Chyba grafiky?

Posted: 18:20 11. Nov 2008
by Krata
Vyřid svému psovi že se mi blbě zobrazujou nahé modely postav a že když chci jít do DM modulu tak musim vidět celé intro, protože když se ho pokusim přerušit tak mi hra spadne

Díky a at si pospíší jo :)

Re: Chyba grafiky?

Posted: 19:00 11. Nov 2008
by Bas
Sakra...já si říkal, že to maso k večeři bylo nějaký tuhý :? :roll: .......a psa už sem v boudě nenašel :D :D takže smůla, teď se vám celý NWN posere a všem, do posledního! Vlastně mě ne, tak do předposledního! :twisted: :P

Re: Chyba grafiky?

Posted: 19:42 11. Nov 2008
by George
No LOL :shock: :D :mrgreen: :lol:

Re: Chyba grafiky?

Posted: 22:15 23. Nov 2008
by George
Hmmm tak to je najs, problémy přetrvávaj... pořát černá obrazovka... když už se mi povede dostat se do hry, tak se občas povede to odčernit, ale je to strašný, nevíte někdo čím to?