Re: Chyba grafiky?
Posted: 00:15 11. Nov 2008
Jo! To je dulezita pripominka. Basu je treba otacet. Jednak proto, aby piva na strane smerem ke kompu nezteplala a druhak proto, ze na ty na kraji byste uz nemuseli dosahnout.
heled´ G, mě to taky asi měsíč černalo hned po tom co sem to pustil, a dvěma kamošum taky, dokonce i jednomu s orginalkou. Sme to dycky řešili tak, že sme hru schazovali rozmanitými způsoby do windlí a pak ji znova nahodili a už to frčeloGeorge wrote:Nevíte čím to, že hraju hraju...
Hmm... já mám takový podezření, že za to může přehřevání grafiky... totiž sme teď trochu zesílili topení a teď je tu vedro... už to jede vpohodě, celej den včera vpoho, ale večer už to nevalilo... se to třeba časem tento... prostě asi s tím nic neudělámJeanes wrote:heled´ G, mě to taky asi měsíč černalo hned po tom co sem to pustil, a dvěma kamošum taky, dokonce i jednomu s orginalkou. Sme to dycky řešili tak, že sme hru schazovali rozmanitými způsoby do windlí a pak ji znova nahodili a už to frčeloGeorge wrote:Nevíte čím to, že hraju hraju...no ae ted´ka už mi to asi měsíc běží bez problémů. Čim víc ti bude hra padat do win, tim lip se ti bude hrat
Chceš Basi říct, že TY sedíš Georgovi před monitorem a zacláníš mu, aby nemohl hrát NWN?Bas wrote:Bas jako já chápete?![]()
![]()
![]()
Né Basa piv ani basa jako nástroj, ale já
Georgeovi se posralo NWN tak sem mu řek, ať de se mnou se psem, že se mu to určitě do tý doby spravíKaTo wrote:Chceš Basi říct, že TY sedíš Georgovi před monitorem a zacláníš mu, aby nemohl hrát NWN?Bas wrote:Bas jako já chápete?![]()
![]()
![]()
Né Basa piv ani basa jako nástroj, ale já
P.S.
Abych nebyl úplně OT - mě NWN fachalo vždy "korektně", až na občasné problémy s "blyštivou vodou" = pád do oken.