Page 2 of 2
Re: oboustranná sekera
Posted: 19:03 03. Nov 2008
by kucik
Problém levelu by byl teda jen v případě Item Level Restriction - to znamená jen pokud by šlo o nějakou drahou zbroj.
Re: oboustranná sekera
Posted: 19:23 03. Nov 2008
by Tretas
kucik wrote:Podle tohodle vlákna spíš nikdo, než někdo.
Nebo kdyby si člověk aspoň přečetl, co mu server píše, než se na to samý zeptá :-/
tohle bylo na mě nebo mě?

Re: oboustranná sekera
Posted: 19:31 03. Nov 2008
by Tretas
takže to je vlastně tak:
1) na zbraň (v totom případě oboustrannou sekeru) potřebuju sílu 18+4 a když si tu zbraň vemu do ruky tak si ní mám postihy.
2) na zbroj (těžkou) je taky nějaká daná síla (možná 18+4 taky) a tu si vubec nasadit nemůžu, dokud tu potřebnou sílu nebudu mít.
Je to tak?

Re: oboustranná sekera
Posted: 19:50 03. Nov 2008
by Krata
Ne
Zbran i zbroj: jesli nemáš feat nebo lvl tak ji nenasadíš.. máš feat a lvl tak ji nasadíš ale máš postih když nemáš sílu, máš i sílu a všechno funguje jak má
Re: oboustranná sekera
Posted: 19:53 03. Nov 2008
by Tretas

tak konečně tomu rozumím dík
Re: oboustranná sekera
Posted: 19:59 03. Nov 2008
by Phantorris
Krata wrote:Ne
Zbran i zbroj: jesli nemáš feat nebo lvl tak ji nenasadíš.. máš feat a lvl tak ji nasadíš ale máš postih když nemáš sílu, máš i sílu a všechno funguje jak má
Nevim jak zbraň, ale na zbroj když nemaš sílu tak ji nenasadíš. Aspoň pokud se to nezměnilo, ale cca před půl rokem to tak bylo....aspoň u mě jo.
Re: oboustranná sekera
Posted: 20:00 03. Nov 2008
by fuxxo
inac staci si aj kliknut na
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=864
co sa tyka tej sekery tie featy niesu povinne ale ked das feat obojrucnost, boj dvema zbranemi a vylepseny...
tak to bude mat lepsi efekt
