Page 2 of 7

Re: Nove povolania?

Posted: 16:03 06. Nov 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:
Tretas wrote:ale určitě ať prvně skripteři dodělaj craft
Taky sem pro :twisted:
a subrasy! subrasy!... :!:

Re: Nove povolania?

Posted: 16:12 06. Nov 2008
by kucik
Konečně se naskytla docela ideální možnost, jak udělat znovu subrasy. NWNeXalt plugin k nwnx2. Snad se ho podaří jaarovi brzo rozběhnout. ;)

Re: Nove povolania?

Posted: 19:00 06. Nov 2008
by pepa48
kucik wrote:Snad se ho podaří jaarovi brzo rozběhnout. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Nove povolania?

Posted: 00:51 07. Nov 2008
by kucik
To neni k smichu!

Re: Nove povolania?

Posted: 11:23 07. Nov 2008
by Pajule
smích je zdravej! :D :D

Re: Nove povolania?

Posted: 12:13 07. Nov 2008
by pepa48
kucik wrote:To neni k smichu!
je.. znáš jaaru :D

Re: Nove povolania?

Posted: 15:52 07. Nov 2008
by Pajule
ano ano a i osobně přecé :twisted: :mrgreen: :D i když to už je pár elt co sem ho an tom srazu viděla :roll:

Re: Nove povolania?

Posted: 02:27 08. Nov 2008
by Phantorris
:lol: :wink: :mrgreen:

Re: Nove povolania?

Posted: 12:34 08. Nov 2008
by Lord_Berserk
Jaara je ted profesionalni hrac karambolu... vcera to mastil jak divej na Slovanech v kulturaaaaku :mrgreen:

Re: Nove povolania?

Posted: 23:30 08. Nov 2008
by Marvin
Tak ja sa vratim trochu spat k teme. Dakujem za vyjadrenia, a len dodavam, tiez suhlasim s tym aby sa prva dorobil craft, urcite je primarnejsi, to je samozrejme. Keby sa robili uplne nove povolania zvlast pre Thaliu bolo by to fajn. Podla mna by stacilo pridat len zopar, ako napriklad ten lucisnik (archer) ktory nie je limitovany rasou tak ako sucasne prestizne, dalej napriklad som videl povolanie podobne "medicovi" -felcar, alebo aj specializacie magov. S tym suvisi aj moja dalsia otazka:

-budu sa pridavat aj nejake nove kuzla? Viem, ze sa o tom davnejsie hovorilo, ze s novym patchom bude moznost lepsie sa s tym pohrat.
Myslim tym ako normalne kuzla, tak i nejake triky ako napriklad ohnostroj :P

-a este posledna otazka: videl som na nejakych serveroch alebo vaulte vylepsene premeny povolani. Viac druhov premien. Podla mna by ani to nebolo zle, keby sa menavec mohol premienat do viac podob, druid by mal na vyber viac zvierat, kuzelnik kuzlom viac bytosti :)

Samozrejme su to vsetko stale len navrhy do buducna, az sa porobi craft, rasy/subrasy a ostatne potrebnejsie veci...

Re: Nove povolania?

Posted: 00:47 09. Nov 2008
by kucik
- Ja nejsem proti, aby se nejaky povolani pridalo, pokud bude vypadat dobre, ale fakt je to drina dukladne promyslet a sestavit byt jen jedno povolani, takze pokud si tohle vezme nekdo na triko a obhaji si, ze je to povolani relativne vyrovnany s ostatnima, tak proc ne.

- Urcite. Mysli se na oboji a hlavne chci udelat kouzla trochu variabilnejsi. To znamena, ze jedno kouzlo bude mit ruzne obmeny podle... (prekvapeni).

- Urcite bych i tohle chtel rozsirit. To souvisi i s predchozim.

Re: Nove povolania?

Posted: 09:40 09. Nov 2008
by nomis_b
Marvin wrote:Tak ja sa vratim trochu spat k teme. Dakujem za vyjadrenia, a len dodavam, tiez suhlasim s tym aby sa prva dorobil craft
Hm, no vcera sem si na servru ozkousel zlatnika a bezi jak ma a tak sem vcera pracoval an Krejcim, a predbezne rikam ze do 14 dnu bychom mohli mit na serveru prvni verzi, ktera by mela umet boty,opasky, plaste, rukavice apod. lehke zbroje jsou kapanek delsi, tak pribudou pozdeji, at to zbytecne nezdrzuju. Lukarina bez rozmisteni stromu zatim stejne nema vyznam a stejne postav vyuzivajici luk ci kus jako primarni zbran zas tak moc neni. Platnerina ma posledni testovaci fazi , takze uz toho zas tak moc nezbyva :mrgreen:

Sice sem vecnej optimista, ale krome kovariny a lukariny bych to opravdu videl do mesice vse bezvadne funkcni :wink:

Re: Nove povolania?

Posted: 14:08 09. Nov 2008
by Marvin
kucik wrote: ...
Keby som sa nahodol odhodlal a nieco by ma napadlo tak by som sa do tych povolani mohol mozno pustit... ak by sa tak stalo poslal by som ti nejake navrhy na PM.

S tymi kuzlami nezostava nic len tesit sa :)
nomis_b wrote:Sice sem vecnej optimista, ale krome kovariny a lukariny bych to opravdu videl do mesice vse bezvadne funkcni :wink:
Drzim palce aby sa to podarilo :)

Re: Nove povolania?

Posted: 23:59 09. Nov 2008
by Morendred
nomis_b wrote:Lukarina ... zatim stejne nema vyznam a stejne postav vyuzivajici luk ci kus jako primarni zbran zas tak moc neni.
*nevericne krouti hlavou*

Re: Nove povolania?

Posted: 08:53 11. Nov 2008
by nomis_b
No myslel jsem jako poměrově.. Určitě by více postav bylo šťastnějších, kdyby se dřive než lukařina udělalal kovařina, ne?