Page 2 of 2
Re: Také malé prianie
Posted: 20:34 08. Nov 2008
by pepa48
docela jo.. je to prostě nesmysl, v přírodě máš ohnišť dost na to, aby se tam dalo spát a druid v permanentní proměně je trochu příliš...
Re: Také malé prianie
Posted: 21:15 08. Nov 2008
by Skipp
V pořádku,tak se budu i nadále přecpávat ocelkou a troudem ať mám plnej inv do kterého mi pujdou proudem

Re: Také malé prianie
Posted: 21:29 08. Nov 2008
by nomis_b
ja sem proto, aby to platilo i pro kouzelniky premenne kouzlem polymorf. Vzdyt ziskavaji vsechny vlastnosti bytosti, tak proc by pak nemohli spat v lese kdekoliv a kykoliv stejne jako druidi. Uz tak sou kouzelnici strasne slabi a kouzleni je dost vysiluje, takze by meli mit pravo prespavat kdekoliv a ne se furt trpane vracet k nejakym ohnistim

Re: Také malé prianie
Posted: 21:44 08. Nov 2008
by George
Jenže druid je druid od toho, že pobívá v divočině

..magič je většinou městská krysa.
Zkus si například zahrát druida, kterej nemá rád lidi (elfy ...) a žije jen sám... to budeš najednou omezenej na pár ohnišť ve volný přírodě a nikam se nehneš.
Re: Také malé prianie
Posted: 21:51 08. Nov 2008
by Neithan1
nomis_b wrote: polymorf.
necital som teda tvoj prispevok tak to bude vytrhnute z kontextu..ale myslis polymorvfneho emocuca z red dwarfa ?

Re: Také malé prianie
Posted: 22:11 08. Nov 2008
by Skipp
MFP

Re: Také malé prianie
Posted: 22:12 08. Nov 2008
by Neithan1
Skipp wrote:MFP

polymorfuj to

a mozno mozes spat aj bez ohna

Re: Také malé prianie
Posted: 00:22 09. Nov 2008
by Krata
Neithan: zkoušel sem ukázat své drsnější a nediskuvotalné já a celý si mi to pokazil
Skipp: Ber to takhle, zvíře může spát kde chce ale druid zvíře neni, může vzít jeho podobu a získat jeho vlastnosti ale v jádru to je pořád postava (elf,člověk....) a na druhou stranu by si tim i zvýhodnil druidy, zatimco jiní musej hledat ohníček tak druidovi by stačilo vběhnout do lesa, hodit si formu medvěda a vyspat se
Re: Také malé prianie
Posted: 00:51 09. Nov 2008
by kucik
Skipp wrote:V pořádku,tak se budu i nadále přecpávat ocelkou a troudem ať mám plnej inv do kterého mi pujdou proudem

Druid ma kouzlo "nulteho kruhu" (Cantrip) Flare a ohen muze zapalovat tim, takze se troudem precpavat nemusi
To, ze jde spat jen u ohniste, ma opravdu svuj smysl a aby to zrovna pro druida neplatilo, to se mi fakt nelibi.
Re: Také malé prianie
Posted: 01:57 09. Nov 2008
by Skipp
Krata wrote: Ber to takhle, zvíře může spát kde chce ale druid zvíře neni, může vzít jeho podobu a získat jeho vlastnosti ale v jádru to je pořád postava
A čo taký druid introvert, taký čo sa rád vracia do toho svojho sveta, jak u nás hovoríme "do tej svojej krabice" ,prevtelí sa do vĺčika a nejaký čas nechce chodiť po dvoch nohách...viete si vôbec predstaviť aké to musí byť fajné pospať si v takom teplom kožúšteku?
