Page 2 of 2

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:30 12. Nov 2008
by igor
kaz wrote:Tedkonc jsem zkusil utrhnout par rostlin, procenta sberu jsou zpet, ale jaksi i kdyz neco utrhnu, nic nemam v inventari :(
Možná bude chyba jinde, už sem jednou vracel ty % a vše bylo OK... ty % se ti vynulovali zřejmě kvůli něčemu, kvůli čemu ti to teď nehází do invu.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:39 12. Nov 2008
by kaz
Aha :shock:
*polk* a nevi nekdo co se me asi stalo? podle techto priznaku?

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:44 12. Nov 2008
by igor
Btw. kouk sem do databáze a skill se ti zvednul z 83.5 na 83.7 ne? Ještě to teda může zkusit změnit DM ve hře, jestli to třeba náhodou pomůže - iHarvestSkill

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:46 12. Nov 2008
by kaz
igor wrote:Btw. kouk sem do databáze a skill se ti zvednul z 83.5 na 83.7 ne? Ještě to teda může zkusit změnit DM ve hře, jestli to třeba náhodou pomůže - iHarvestSkill
To zvednul, to je v poradku, ja vybral pole u Karathy, ale do invu se me nic nedalo :(
Takze vlastne uspesne sbiram, ale nic z toho nemam.

Vypise se me hlaska: Sklizen se daří!
ale do invu se me nic neulozi, i kdyz celou rostlinu jako vysbiram.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 16:16 12. Nov 2008
by kaz
Takze je to jinak. Igore opravils to diky moc, ja to testoval na nejakejch spatnejch rostlinach, ted jsem zkusil bavlnik a aloe, a sbiram v pohode, diky moc :D

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 16:41 12. Nov 2008
by igor
Oukej :) Tak můžeš založit nový téma - chybný rostliny :D

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 16:46 12. Nov 2008
by kaz
igor wrote:Oukej :) Tak můžeš založit nový téma - chybný rostliny :D
:lol: asi jo, ale jeste si to overim, na jinem poli.