Page 2 of 11
Re: stížnost
Posted: 16:13 11. Nov 2008
by Neithan1
PLACOS tu svini odhalil
urobme hlasovanie trest smrti Y/N
Re: stížnost
Posted: 16:33 11. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:PLACOS tu svini odhalil
urobme hlasovanie trest smrti Y/N
S
PLayer
COntrol
Systemem di doprdele, kvůli němu sem přešel na Thalii

Osobně bych mu nechal týden, pokud se nezlepší, tak SMRT, pokud něco mezitím udělá, tak je to jasný

Re: stížnost
Posted: 16:41 11. Nov 2008
by Krata
Už sem s nim jednal, jednu postavu sem mu na 14 dní real času zavřel do basy a domluvil mu.. řekl že je začátečník ale pokud bude dělat další bordel tak to sem nahlaste a dostane tvrdší trest..
mimochodem tohle je dobrý téma, jesli najdete dalšího hráče co dělá bordel tak to sem na něj práskněte

Re: stížnost
Posted: 16:44 11. Nov 2008
by Neithan1
Videl som vcera marvina ako beztrestne zadarmo expil cas !!!!
Re: stížnost
Posted: 16:46 11. Nov 2008
by Tretas

hlásím se k hlavnímu
práskačství. takže skuste mi někdo něco napsat teelem a uvidíte to toočo

doufám že ten hráč už se vzpamatuje a bude hrát normal.
Re: stížnost
Posted: 16:47 11. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:
hlásím se k hlavnímu
práskačství. takže skuste mi někdo něco napsat teelem a uvidíte to toočo

doufám že ten hráč už se vzpamatuje a bude hrát normal.
Predvcera, vcera aj dnes si mi do tellu pisal
//moze nejaky hodny clovek zmenit nazov temy na :
Žalovanie ! ?
/// diky
Re: stížnost
Posted: 16:50 11. Nov 2008
by Tretas

já to byl určitě ten druhý

vím dnes jsem psal kvuli totomu problému a včera protože jsem se nudil (to aby jste si nemysleli že nejlepší práskač nemá pro své činy vysvětlení)

a tím teelem mě štve když někdo píše pořád nevadí mi když napíše 1,2 zprávy ale když furt votravuje
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 16:58 11. Nov 2008
by Tretas

hehe kdo to tu přejmenoval? krata??
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 16:59 11. Nov 2008
by Rejty
Zrejme nejakej zaskodnik.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 18:48 11. Nov 2008
by Žorž

PLACOS tě vidí?!

No téda, to koukám...Labirův totalitní systém se zdárně vyvíjí. Hlaště mi někdo prosím novinky a další pokroky z vyvažování Equilibrie! A ještě ten dovolím-si-říci-výhružně-tendenčně-propagandistický-komentář pod posledním hříšníkem. Až se stanu diktátorem, mám jasnio v tom, kdo ase stane ministrem vnitřní bezpečnosti!
Bé té vé, abych byl k tématu: No doufejme, že se chlapec napraví.
P.S. Berte s nadhledem pobavený příspěvek zarytého demokrata, případně monarchisty, prosím.

Na druhou stranu to špehování funguje, zdá se, dobře a bez falešného obviňování.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:49 11. Nov 2008
by Bas
Asi takhle....byl jsem expit v dungeounu sám, který je dělaný pro skupiny, nehrál jsem tam RP( byl jsem sám no) a málem sem dostal BAN

asi za půl hodiny hraní
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:52 11. Nov 2008
by Tretas
Bas wrote:Asi takhle....byl jsem expit v dungeounu sám, který je dělaný pro skupiny, nehrál jsem tam RP( byl jsem sám no) a málem sem dostal BAN

asi za půl hodiny hraní
jako na Equilibrii?
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:52 11. Nov 2008
by Neithan1
PLACOS nepozna zlutovanie, on len controluje, controluje, controluje
PLACOS pouzity v EQ, fotene mobilom
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:55 11. Nov 2008
by Bas
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:56 11. Nov 2008
by Tretas

já jsem tam taky hrál a vůbec se mi to tam nelíbí. (doufám že tu není nikdo kdo hraje EQ)
