Page 2 of 11

Re: stížnost

Posted: 16:13 11. Nov 2008
by Neithan1
PLACOS tu svini odhalil :mrgreen: :mrgreen:

urobme hlasovanie trest smrti Y/N

Re: stížnost

Posted: 16:33 11. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:PLACOS tu svini odhalil :mrgreen: :mrgreen:

urobme hlasovanie trest smrti Y/N
S PLayer COntrol Systemem di doprdele, kvůli němu sem přešel na Thalii :D
Osobně bych mu nechal týden, pokud se nezlepší, tak SMRT, pokud něco mezitím udělá, tak je to jasný ;)

Re: stížnost

Posted: 16:41 11. Nov 2008
by Krata
Už sem s nim jednal, jednu postavu sem mu na 14 dní real času zavřel do basy a domluvil mu.. řekl že je začátečník ale pokud bude dělat další bordel tak to sem nahlaste a dostane tvrdší trest..

mimochodem tohle je dobrý téma, jesli najdete dalšího hráče co dělá bordel tak to sem na něj práskněte :D

Re: stížnost

Posted: 16:44 11. Nov 2008
by Neithan1
Videl som vcera marvina ako beztrestne zadarmo expil cas !!!!

Re: stížnost

Posted: 16:46 11. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: hlásím se k hlavnímu práskačství. takže skuste mi někdo něco napsat teelem a uvidíte to toočo :mrgreen: doufám že ten hráč už se vzpamatuje a bude hrát normal.

Re: stížnost

Posted: 16:47 11. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote::mrgreen: hlásím se k hlavnímu práskačství. takže skuste mi někdo něco napsat teelem a uvidíte to toočo :mrgreen: doufám že ten hráč už se vzpamatuje a bude hrát normal.
Predvcera, vcera aj dnes si mi do tellu pisal :?

//moze nejaky hodny clovek zmenit nazov temy na : Žalovanie ! ?

/// diky

Re: stížnost

Posted: 16:50 11. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: já to byl určitě ten druhý :mrgreen: vím dnes jsem psal kvuli totomu problému a včera protože jsem se nudil (to aby jste si nemysleli že nejlepší práskač nemá pro své činy vysvětlení) :mrgreen: :mrgreen: a tím teelem mě štve když někdo píše pořád nevadí mi když napíše 1,2 zprávy ale když furt votravuje

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:58 11. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: hehe kdo to tu přejmenoval? krata??

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:59 11. Nov 2008
by Rejty
Zrejme nejakej zaskodnik.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:48 11. Nov 2008
by Žorž
:shock: PLACOS tě vidí?! :shock: :lol: No téda, to koukám...Labirův totalitní systém se zdárně vyvíjí. Hlaště mi někdo prosím novinky a další pokroky z vyvažování Equilibrie! A ještě ten dovolím-si-říci-výhružně-tendenčně-propagandistický-komentář pod posledním hříšníkem. Až se stanu diktátorem, mám jasnio v tom, kdo ase stane ministrem vnitřní bezpečnosti! :twisted:

Bé té vé, abych byl k tématu: No doufejme, že se chlapec napraví.

P.S. Berte s nadhledem pobavený příspěvek zarytého demokrata, případně monarchisty, prosím. :) Na druhou stranu to špehování funguje, zdá se, dobře a bez falešného obviňování.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:49 11. Nov 2008
by Bas
Asi takhle....byl jsem expit v dungeounu sám, který je dělaný pro skupiny, nehrál jsem tam RP( byl jsem sám no) a málem sem dostal BAN :D :D :D asi za půl hodiny hraní

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:52 11. Nov 2008
by Tretas
Bas wrote:Asi takhle....byl jsem expit v dungeounu sám, který je dělaný pro skupiny, nehrál jsem tam RP( byl jsem sám no) a málem sem dostal BAN :D :D :D asi za půl hodiny hraní
jako na Equilibrii?

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:52 11. Nov 2008
by Neithan1
PLACOS nepozna zlutovanie, on len controluje, controluje, controluje

Image

PLACOS pouzity v EQ, fotene mobilom

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:55 11. Nov 2008
by Bas
:P

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:56 11. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: já jsem tam taky hrál a vůbec se mi to tam nelíbí. (doufám že tu není nikdo kdo hraje EQ) :mrgreen: