Page 2 of 2
Re: stinova zraneni
Posted: 16:12 12. Nov 2008
by Sveneld
btw: zpet k nazvu topicu - stinovy zraneni - funguji jen na dmg? na smrtici kouzla (nekromancie) a schopnosti jako devast ne, ne?
Re: stinova zraneni
Posted: 16:20 12. Nov 2008
by kucik
Netestoval jsem to, ale myslim, že nefungujou jen na instant kill kouzla a schonosti.
Re: stinova zraneni
Posted: 18:08 12. Nov 2008
by Rejty
To je hloupost, vzit ,,na plocho" nekoho fireballem, ne?
Re: stinova zraneni
Posted: 18:11 12. Nov 2008
by Neithan1
no ale islo by to zahrat tak ze ten fireball strelis pred neho a jeho to len odhodi/omraci/vykastruje
Re: stinova zraneni
Posted: 18:25 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
na devast fungujou takze mate stesti ...vodzkouseno na nepoucitelnym zlodejovi

Re: stinova zraneni
Posted: 18:39 12. Nov 2008
by Phantorris
Já myslel, že SZ byly vytvořený pro to aby mohl i bojovník dočasně omráčit jinou postavu a poté ji například svázat. Proto je/bylo zbytečný aby SZ způsobovaly kouzla. Kouzlící postava mohla postavu omráčit kouzlem. A nebyly vytvořený proto aby se hráči mohli mezisebou třískat aniž by byly naštvaný, že přijdou o expy/zlato.
Re: stinova zraneni
Posted: 18:39 12. Nov 2008
by Rejty
Phantorris wrote:Já myslel, že SZ byly vytvořený pro to aby mohl i bojovník dočasně omráčit jinou postavu a poté ji například svázat. Kouzlící postava mohla postavu omráčit kouzlem. A ne proto aby se hráči mohli mezisebou třískat aniž by byly naštvaný, že přijdou o expy/zlato.
Presne tak!
Re: stinova zraneni
Posted: 18:47 12. Nov 2008
by Neithan1
no.. to som nevedel
Re: stinova zraneni
Posted: 21:04 12. Nov 2008
by Krata
Ještě se máš monoho co učit.. mladý padavane
Re: stinova zraneni
Posted: 21:24 12. Nov 2008
by Neithan1
teda ja sem to samozrejme vedel.. ale kedze moj xenofobny humor uz mna omrzal tak som si chcel rypnut aspon do rejtyho..

Re: stinova zraneni
Posted: 14:38 19. Nov 2008
by Krata
Lhaní tě přivede na temnou stranu cesty..
