Page 2 of 2

Re: Oživování

Posted: 20:03 23. Nov 2008
by Sorrow
Jasne, to je porad reci jak vsichni po svete behaj a tohle je presne prvni lekce
v osnovach skoly ,,probehni svuj dungeon,, :wink:

Re: Oživování

Posted: 20:11 23. Nov 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Jasne, to je porad reci jak vsichni po svete behaj a tohle je presne prvni lekce
v osnovach skoly ,,probehni svuj dungeon,, :wink:
nemas nakej odkaz posledne mi sejmulo stado vlku, vlastne s prvni postavou sem to este nikdy neprosel...rad se neco naucim o probihani dungu...

Re: Oživování

Posted: 07:21 24. Nov 2008
by monstera
[quote="nomis_b"]No, mne napada jina vec. nyni je klerik uplne na hovno co se tyce ozivovani, protoze kazdej si radsi priplati a necha se ozivit v chramu, protoze mu to zachrani vice zkusenosti.

Podle mne, který hraje převážně kleriky už od doby ARK 2, by měla ztráta expů při oživení vzkříšením klerikem být jen poloviční oproti svitku i chrámu. A vzpomínám na ARK 2, kde byl k draze k dostání silný elixír, který umožnil klerikovi oživit mrtvého, i když neměl k disposici jeho tělo a byl zcela jinde. Směli ho použítat jen klerici na vysokém lvl asi od 18. Probíhalo to tak, že kamarád došel za klerikem, zaplatil a řekl, kdo z jeho přátel zemřel, a klerik ho vyvolal. Krásným paradoxem bylo oživení vysoké temné efky uprostřed náměstí hlavního města - ani neměla čas poděkovat, jak prchala pryč....

Re: Oživování

Posted: 08:23 24. Nov 2008
by Krata
Půlku zas nevim jesli už to neni moc :) .. ale minimálně stejně jako v chrámu by mohla být ztráta, když klerik sešle vzkřísení nebo jak se jmenuje to poslední kouzlo.

Re: Oživování

Posted: 10:44 24. Nov 2008
by kucik
monstera wrote: Podle mne, který hraje převážně kleriky už od doby ARK 2, by měla ztráta expů při oživení vzkříšením klerikem být jen poloviční oproti svitku i chrámu.
A to proč?
monstera wrote: A vzpomínám na ARK 2, kde byl k draze k dostání silný elixír, který umožnil klerikovi oživit mrtvého, i když neměl k disposici jeho tělo a byl zcela jinde. Směli ho použítat jen klerici na vysokém lvl asi od 18. Probíhalo to tak, že kamarád došel za klerikem, zaplatil a řekl, kdo z jeho přátel zemřel, a klerik ho vyvolal. Krásným paradoxem bylo oživení vysoké temné efky uprostřed náměstí hlavního města - ani neměla čas poděkovat, jak prchala pryč....
Což je uplně krásný příklad metagamu.

Re: Oživování

Posted: 11:02 24. Nov 2008
by DenGrasse
úplně nejlepší by asi bylo, kdyby se expy ztrácely podle doby, která uběhne od smrti do oživení... bez ohledu na to, kdo postavu oživí. ale nevim, esli jde něco takovýho udělat, i když si myslim, že by mohlo,c o kuciku? navěsit nějakej odečet v tvé časové knohovně mezi on_death a vzkříšením (nevim co je to za event :mrgreen: )?

Re: Oživování

Posted: 11:03 24. Nov 2008
by Theogil I
Ha ... dobří holuby se vracejí, chápejte stará dobrá témata s velmi hořlavou náplní ... k tomu snad ani není co znovu psát stačí projít koš. :wink:

Re: Oživování

Posted: 11:04 24. Nov 2008
by kucik
Samozřejmě, že by to šlo. Ale viz vejš - neprošlo to.