Page 2 of 3
Re: grafika
Posted: 21:12 12. Nov 2008
by kucik
Musis to napred vyplnit

Re: grafika
Posted: 21:12 12. Nov 2008
by Tretas
jo, ale já se v tom vyznám jako koza petrželi

Re: grafika
Posted: 21:17 12. Nov 2008
by Tretas
hele po mě to tam chce ten procesor no a já mám AMD sempron (tm) Proccesor 3300+ a nikde ho v tom seznamu nemužu najít... co tam mám zadat?
Re: grafika
Posted: 21:19 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
naky AMD starsi ... to je asi jedno

Re: grafika
Posted: 21:23 12. Nov 2008
by Tretas
ty kravo ja se v tom ani trošku nevyznám

tohle asi není pro mě...

nejspíš to budu muset donést zase k tomu blbovi u kereho sem ho koupil
Re: grafika
Posted: 21:25 12. Nov 2008
by Tretas
tyjo já jsem vytáhl tu novou ramku a vono to zatím furt funguje..
Re: grafika
Posted: 21:26 12. Nov 2008
by Tretas
myslíte že by to mohlobejt tím? jako zatím to funguje tak 30 min

Re: grafika
Posted: 21:27 12. Nov 2008
by Krata
čéče ty seš ale spamer

Re: grafika
Posted: 21:27 12. Nov 2008
by Tretas
Re: grafika
Posted: 21:30 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
kup si poradnej zdroj - naky delo kery vam zhasne vesnici kdyz zapnes kompa ...jestli mas neco slabyho jako ja, tak by to melo bejt tim
Re: grafika
Posted: 21:32 12. Nov 2008
by Tretas
jojo, a ted

ten zdroj jako co to přesně je

a kolik by to tak mělo asejc stát?
Re: grafika
Posted: 21:41 12. Nov 2008
by Tretas
doufám že to není nějaká drahota?
no dívám se kolik to tak stojí, a kolik mám aspoň koupit aby to pořádně šlapalo?
Re: grafika
Posted: 21:51 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
ja nevim tak 450 - 600 W

Re: grafika
Posted: 21:52 12. Nov 2008
by Tretas
jojo dík moc
Lorde 
za pomoc, bez tebe bych to nevyřešil.
Re: grafika
Posted: 12:06 13. Nov 2008
by Tretas
tak dnes jsem ten komp už vubec nezapl... skusím se zeptat toho blba u ktereho jsem to kupil, snad se co nejdřív připojím