Re: zaloha serveru
Posted: 16:28 18. Nov 2008
EQ to už řešila a je asi zbytečné řešit to samé ještě jednou. Nevím, třeba to pomůže, takže pro zájemce:
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 0543#40543
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3035#3035
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3011#3011
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 0543#40543
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3035#3035
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3011#3011