Page 2 of 2

Re: zaloha serveru

Posted: 16:28 18. Nov 2008
by Anderson I
EQ to už řešila a je asi zbytečné řešit to samé ještě jednou. Nevím, třeba to pomůže, takže pro zájemce:
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 0543#40543
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3035#3035
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... =3011#3011

Re: zaloha serveru

Posted: 16:32 18. Nov 2008
by kucik
Mno. Což je to samé, co psal jaara vejš s tím, že nevyřešili, co víc s tím dělat.

Nemění to nic na faktu, že by bylo fajn, tohle vychytat.

Re: zaloha serveru

Posted: 16:47 18. Nov 2008
by Anderson I
Jo, chápu, jen ukazuji, že to asi řeší každý a že to možná nebude mít řešení.