Page 2 of 2

Re: Velký problém - připojení k serveru

Posted: 10:58 20. Nov 2008
by kucik
Jinej by z toho byl spíš nesvůj, ale Ty z toho máš evidentně dobrou náladu. Tak ať se daří ;)

Re: Velký problém - připojení k serveru

Posted: 11:22 20. Nov 2008
by Theogil I
kucik wrote:Jinej by z toho byl spíš nesvůj, ale Ty z toho máš evidentně dobrou náladu. Tak ať se daří ;)
Nejde o tu obtíž, ale tu povedenou kresbu a Igorův komentář ... to je to co mi ráno málem přivodilo nehodu.