Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 10:58 20. Nov 2008
Jinej by z toho byl spíš nesvůj, ale Ty z toho máš evidentně dobrou náladu. Tak ať se daří 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nejde o tu obtíž, ale tu povedenou kresbu a Igorův komentář ... to je to co mi ráno málem přivodilo nehodu.kucik wrote:Jinej by z toho byl spíš nesvůj, ale Ty z toho máš evidentně dobrou náladu. Tak ať se daří