Page 2 of 4
Posted: 18:29 20. May 2007
by Fidorka
1. Myslela jsem jestli by nešlo detekovat že postava má plášť a pak "něco připočítat" aby to šlo vidět , takže kdo nemá plášť by to měl stále stejné
2. Jsem věděla že si šikulka a něco s koněm vymyslíš
3. Myslela jsem , že ty pruty jsou skládací...
4. To odstranění jsem navrhovala schválně kvůli tomu rybářskému prutu...vypadá to fakt ošklivě.

Posted: 18:39 20. May 2007
by Sylmael
1. nejde, to by som musel vytvorit dalsiu sadu modelov o nieco posunutu vzad (a to je dost vela prace)
Posted: 19:17 20. May 2007
by Sylmael
Mame tu prvy opravny patch. Skusajte ci vam to funguje zo zobrazenim zbrani. Ja som skusal behal mlatil sebou o zem a zbrane boli vzdy na spravnom mieste.
Musite odtialto stiahnut a prepisat stary thalie6.hak
odkaz :
http://www.sylmael.wz.cz/thalie6.zip
@Jaara:nedavaj ho na web k downloadu, zatial sa len testuje ci je oprava funkcna
Posted: 19:29 20. May 2007
by Michal
A hele, když to přepíšu už teď...půjde Thalie pustit a nebude to chtít ten starej? Jen se ptám

Posted: 19:30 20. May 2007
by OneHeart
tak jsem zkusil ten opravný hak, ale je v něm asi nějaké chyba.
Protože animace chůze a běhu je nějaká rozbitá. Postava chodí, jako by měla místo páteře pravítko a běhá jak....no jak nevim co, ale prostě divně

Posted: 19:50 20. May 2007
by Michal
Jee, moje postava je ještě krásnější než předtím
Bez pláště to vypadá moc hezky. S pláštěm to vypadá trošku hůř, ale když se člověk nesoustředí na to, že mu to čouhá z pláště, tak to nevypadá špatně.
Já ty zbraně mám takový průsvitný. To je normální? Ale taky když se na to taky nesoustředím, tak to tolik nepříjde. Škoda, že to neukazuje i ty lepší zbraně, jsou hezčí

Ale kdybych chtěl i tohle, tak to by hraničilo s nenažraností

Posted: 19:58 20. May 2007
by Sylmael
To su povodne animacie z NWN, tie z HotU su bugle tazko sa tam hlada chyba.

Zbrane su priesvitne a asi tusim kde je pes zakopany, tak skusim opravit.

Posted: 20:26 20. May 2007
by photter
tak s novým hakem to už nedělá při restu ale dělá to když se napiju nebo najim

Posted: 22:59 20. May 2007
by Sylmael
-pridal som do dialogu pitie priamo zo zdroja ak pri nom stojite (musite pockat na update servera)
-opravene presvitanie zbrani(vsetkych 178 modelov uff)
-vypinanie efektov teraz zmaze aj ulozene efekty z itemu "dusa bytosti" (musite pockat na update servera)
-trochu skratene palice na ziadost hracov
PS: skusal som jest/pit zhadzovat a nahadzovat zbrane na sebe vselijak ale nebugla sa mi pozicia zbrani (taktiez aj Theo skusal a fungovalo mu, snad je inde pes zakopany)
Posted: 13:54 21. May 2007
by Krata
možná to je podle rasy
Posted: 14:08 21. May 2007
by Krata
tak to tim asi bude, můj pulčík má pořád ty zbraně rozhozný

, zkoušel sem dvakrát přepsat starej hak za novej, resetoval sem jak hru tak i přes duši bytosti a pořád to blbne
Posted: 14:26 21. May 2007
by Michal
Mně se skoro zdálo, že s tou novou modifikací haku postavička při běhu divně máchá ručičkama

Prostě trochu jinak než dřív, tak nějak víc

Měl někdo stejnej sen, nebo se to zdálo jen mně?

Posted: 14:40 21. May 2007
by OneHeart
@Michal: jo jsou tam jiné animace chůze a běhu. Nahodil sem si původní hak 6, páč ty animace jsou fakt odporný.

Posted: 15:24 21. May 2007
by Morn
Jo beham jako Mirek Dusin

...radci chodim je to trochu lepsi

Posted: 17:05 21. May 2007
by Sylmael
Je niekolko sposobov opravy toho hnusneho bugu s animaciami po patchu 1.65 a to:
1.nahradit ich povodnymi z Nwn podla vas odporne hnusnymi
2.prilepit vsetky modely na hlavu (inde sa neda) ale to by znamenalo ze ked pootocite hlavou do boku alebo prikyvujete tak vam zbrane budu hopsat podla rotacie hlavy...
3.najst chybu v tych novych animaciach z patchu 1.65 co je hrabat sa v cca 4MB textoveho kodu a bez nastrojov a skusenosti nemam sancu tam najst bug.
Mimochodom taka pikoska. Tie nove animacie po patchi 1.65 sposobuju ze sa vam NWN sem tam zadrie a spadne. Mozte dakovat manikovi z bioware ktory to odflakol.