Page 2 of 5

Re: Ucet: Krata

Posted: 02:13 20. Nov 2008
by Neithan1
Pajule wrote:chudák malej a vy ho hendka kamenujete :D :twisted:
ale on je vyssi nez ja

Re: Ucet: Krata

Posted: 07:14 20. Nov 2008
by Krata
Taky sem DM...

12 Ano, ale rychle.. a to ode mě pořád žádáte nějaké Q, potřebujete pomoci nebo vyměnit hadry.. sem zdrcen, z jedné strany věrnost a za zády hned podraz.. ale já si na to jendou vzpomenu, přízen vašeho boha vás brzo opustí bezvěrci

Re: Ucet: Krata

Posted: 08:27 20. Nov 2008
by Theogil I
Theogil I: zachránil tě ze spáru té nymfomanky kořenářky a její zvrhlé kočky
Theogil I: zdržuje tě tím množstvím příspěvků od práce
Theogil I: a pomohl ti
Theogil I: zdržuje tě tím množstvím příspěvků od práce
Theogil I: vždyť nic špatného nedělá a je ke všem hodný
Theogil I: rychle zhoď to šéf de to bude průhonice
Theogil I: je to kamarád a Mikuláše ještě není aby dostal bednu exotického ovoce
Theogil I: seš magor za tohle tě vyrazí z práce a vánoce strávíš na pracáku mezi .........

... čip normality se začíná tavit, hlasování se již nepodařilo uložit

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:01 20. Nov 2008
by Aznar
tak ceho je moc, toho je prilis, diky kratovo spamu, ktery sem cetl dlouho do noci, sem rano zaspal a prisel pozde do prace :evil:

navrhuju exemplarni potrestani :evil:

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:24 20. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: jo strhněte mu forove expy(navrhuju tak 5000XP dolu) :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 14:22 20. Nov 2008
by Krata
Aznar: co tě nezabije to tě posílí :D

Treta: vůbec! ..

Re: Ucet: Krata

Posted: 14:50 20. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: stejne by to nemelo ucinek je DM a nahodil by si je zpět :-D :wink: jinak jako nakratu si ztěžovat nemůžu je to fakt dobrý DM :!:

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:01 20. Nov 2008
by nomis_b
Tenhle topic nevznikl z duvodu, ze by byl spatnej DM, ale ze spawnuje forum kravinama, jen aby mel co nejvice prispevku.. proste kraviny. A ja sem chtel zjistit, zda to tak vydite stejne.. ono precist cely forum my zdej den zabere pul hodky, ale vcera sem cetl pul hodky jen jeho prispevky :evil:

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:05 20. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: jo to máš pravdu to by se v tom spamowání měl zklidnit :!: *dělá tytyty na kratu* já myslím že když máněkdo míň příspěvků tak je to docela jedno, ten kdo má víc příspěvků tak mu to stejně žádné výhody nedává

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:08 20. Nov 2008
by nomis_b
No do urciteho lvlu ne, ale obejvuji se tam veci jako mestan, mistr, ucednik atd, ale jelikoz Krata tam ma fixne pomocnik, tak je mu to asi naprd

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:14 20. Nov 2008
by Tretas
přesně a vždyť je jedno jestli tam má někdo měštana nebo obyvatele, hlavní je že na forum muže přidávat příspěvky, což může uplně každy...

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:52 20. Nov 2008
by kucik
nomis_b wrote:..
Ty taky spawnuješ :mrgreen:

Neberte všechno tak vážně ;)

Re: Ucet: Krata

Posted: 20:45 20. Nov 2008
by Pajule
phmff já se tě zastala Kráto!! :D :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 07:32 21. Nov 2008
by Krata
Pajule: toho si taky vážim :wink:

Můj spam: nepovidej že si ho pročítal půl hodiny, původně sem chtěl přidat příspěvek do každého topicu ale to mě pak nebavilo, přidal sem proto příspěvek jenom do každého témata a ty děláš jako bych zašpinil celé forum, k tomu to byli příspěvky k tematu tak se to nedá za spam ani pořádně nazvat :)

bereš to moc vážně.. mě nejde vůbec o příspěvky, teprve nedávno sem si všiml že má přes 1000 a je mi to putna, byl to jen humor.. zdá se mi že to přeháníte, jednou sem napsal trochu víc příspěvků a tady se dělá jakobych zničil forum :roll:

Re: Ucet: Krata

Posted: 08:00 21. Nov 2008
by Tretas
:) přesně, přesně *pokyvuje hlavou* tak už to ale stačilo a znova už to raději nepiš, nebo tě fakt ukamenujou :mrgreen: :mrgreen: a mě to už nebaví taky číst, v ten jeden den mi to stačilo :!: :wink: