Page 2 of 5
Re: Ucet: Krata
Posted: 02:13 20. Nov 2008
by Neithan1
Pajule wrote:chudák malej a vy ho hendka kamenujete

ale on je vyssi nez ja
Re: Ucet: Krata
Posted: 07:14 20. Nov 2008
by Krata
Taky sem DM...
12 Ano, ale rychle.. a to ode mě pořád žádáte nějaké Q, potřebujete pomoci nebo vyměnit hadry.. sem zdrcen, z jedné strany věrnost a za zády hned podraz.. ale já si na to jendou vzpomenu, přízen vašeho boha vás brzo opustí bezvěrci
Re: Ucet: Krata
Posted: 08:27 20. Nov 2008
by Theogil I
Theogil I: zachránil tě ze spáru té nymfomanky kořenářky a její zvrhlé kočky
Theogil I: zdržuje tě tím množstvím příspěvků od práce
Theogil I: a pomohl ti
Theogil I: zdržuje tě tím množstvím příspěvků od práce
Theogil I: vždyť nic špatného nedělá a je ke všem hodný
Theogil I: rychle zhoď to šéf de to bude průhonice
Theogil I: je to kamarád a Mikuláše ještě není aby dostal bednu exotického ovoce
Theogil I: seš magor za tohle tě vyrazí z práce a vánoce strávíš na pracáku mezi .........
... čip normality se začíná tavit, hlasování se již nepodařilo uložit
Re: Ucet: Krata
Posted: 13:01 20. Nov 2008
by Aznar
tak ceho je moc, toho je prilis, diky kratovo spamu, ktery sem cetl dlouho do noci, sem rano zaspal a prisel pozde do prace
navrhuju exemplarni potrestani

Re: Ucet: Krata
Posted: 13:24 20. Nov 2008
by Tretas
Re: Ucet: Krata
Posted: 14:22 20. Nov 2008
by Krata
Aznar: co tě nezabije to tě posílí
Treta: vůbec! ..
Re: Ucet: Krata
Posted: 14:50 20. Nov 2008
by Tretas
Re: Ucet: Krata
Posted: 15:01 20. Nov 2008
by nomis_b
Tenhle topic nevznikl z duvodu, ze by byl spatnej DM, ale ze spawnuje forum kravinama, jen aby mel co nejvice prispevku.. proste kraviny. A ja sem chtel zjistit, zda to tak vydite stejne.. ono precist cely forum my zdej den zabere pul hodky, ale vcera sem cetl pul hodky jen jeho prispevky

Re: Ucet: Krata
Posted: 15:05 20. Nov 2008
by Tretas

jo to máš pravdu to by se v tom spamowání měl zklidnit

*dělá tytyty na kratu* já myslím že když máněkdo míň příspěvků tak je to docela jedno, ten kdo má víc příspěvků tak mu to stejně žádné výhody nedává
Re: Ucet: Krata
Posted: 15:08 20. Nov 2008
by nomis_b
No do urciteho lvlu ne, ale obejvuji se tam veci jako mestan, mistr, ucednik atd, ale jelikoz Krata tam ma fixne pomocnik, tak je mu to asi naprd
Re: Ucet: Krata
Posted: 15:14 20. Nov 2008
by Tretas
přesně a vždyť je jedno jestli tam má někdo měštana nebo obyvatele, hlavní je že na forum muže přidávat příspěvky, což může uplně každy...
Re: Ucet: Krata
Posted: 15:52 20. Nov 2008
by kucik
nomis_b wrote:..
Ty taky
spawnuješ
Neberte všechno tak vážně

Re: Ucet: Krata
Posted: 20:45 20. Nov 2008
by Pajule
phmff já se tě zastala Kráto!!
Re: Ucet: Krata
Posted: 07:32 21. Nov 2008
by Krata
Pajule: toho si taky vážim
Můj spam: nepovidej že si ho pročítal půl hodiny, původně sem chtěl přidat příspěvek do každého topicu ale to mě pak nebavilo, přidal sem proto příspěvek jenom do každého témata a ty děláš jako bych zašpinil celé forum, k tomu to byli příspěvky k tematu tak se to nedá za spam ani pořádně nazvat
bereš to moc vážně.. mě nejde vůbec o příspěvky, teprve nedávno sem si všiml že má přes 1000 a je mi to putna, byl to jen humor.. zdá se mi že to přeháníte, jednou sem napsal trochu víc příspěvků a tady se dělá jakobych zničil forum

Re: Ucet: Krata
Posted: 08:00 21. Nov 2008
by Tretas