Page 2 of 3

Posted: 22:51 20. May 2007
by jitka
ono se ale spatne chodi s hracema ktery ani neodpovi na pozdrav :wink: :wink: zrovna vy co tu mluvite o RP

Posted: 22:54 20. May 2007
by Daanri
ehm co sa tyka pozdravov...myslis ze kazdy aj neznamy koho stretnes na ulici odpovie na pozdrav? :wink:

Posted: 22:57 20. May 2007
by Rejty
Presne jak pise Daanri, svet neni jedna velka rodina, kde se maji vsichni radi... V dnesni dobre mi ani soused neodpovi na pozdrav a jeste blbe cumi co ho zdravim :lol: Ale to uz je trochu OT.

Posted: 23:07 20. May 2007
by Sylmael
A co trebars postavy, ktore okolo vas prebehnu s pozdravom a vietor ktory vytvoria vam strhne vlasy do tvare? Takzvany nikdy-nestojaci-nekomunikujuci-manici-minery :P

Posted: 23:08 20. May 2007
by jitka
neznami mozna ne ale tutoho hrace jsem ozivila tak aspon pozdravit muze :wink: :wink:

Posted: 23:11 20. May 2007
by Daanri
hh ked sa niekto nezastavi tak ho treba zastavit :wink:

to ozivujes kazdu neznamu mrtvolu co sa vala po zemi? :lol: :lol: :lol:

Posted: 23:14 20. May 2007
by jitka
ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu :twisted: :twisted:

Posted: 23:18 20. May 2007
by Daanri
tak neozivuje kazdu mrtvolu ktoru najdes...nikdy nevies koho by si mohla ozivit a ako by sa ti odvdacil :twisted:

Posted: 23:23 20. May 2007
by Theo
Nojo kazdej je tu zlak, hoc se tvari ako nevinatko a mysli si ze muze vsechno ... ou.... *zavre usta*

Posted: 23:53 20. May 2007
by Morn
no myslim ze nevinatka uz skoncila :evil: u zlaku urcite *mrkne na Thea*

:twisted:

Posted: 00:04 21. May 2007
by OneHeart
jitka wrote:ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu :twisted: :twisted:
tak to byla moje chyba, nějak sem si nevzpoměl, žes mojí postavu oživila. Ale zdravit každýho je imho hovadina 8)

Posted: 00:04 21. May 2007
by OneHeart
jitka wrote:ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu :twisted: :twisted:
tak to byla moje chyba, nějak sem si nevzpoměl, žes mojí postavu oživila. Ale zdravit každýho je imho hovadina 8) (kolik lidí na štrýtu v reálu pozdravíš?)
edit: vypadá to, že mi komp klonuje příspěvky...hmmm :P

Posted: 01:09 21. May 2007
by kucik
Ano, zrovna moje postava neodpovi na pozdrav pokud kolem ni nekdo probehne naboostovanej od hlavy k pate, se zbrani v ruce a neco vykrikne.

Stejne tak kdyz se proti me nekdo rozebehne, v rukou ma zbran a za patama nejakou selmu... Nevim co byste si pomysleli vy, ale ja, ze se na mne chce vrhnout. - modri vedi o cem mluvim :wink:

Posted: 13:50 21. May 2007
by Michal
Já nemám rád když se uplně cizí lidi zdravěj ve výtahu. Příjde mi to divný. Ale příjde mi i divný když se nepozdravěj vůbec. Takže mi vlastně celý ty výtahy příjdou divný :D

Moje postava by se asi taky pokusila pomoct umírajícímu kdyby ho někde viděla. Je to holt v její povaze. Třeba by tomu tělu co tam leží sebrala pro jistotu zbraně, a vrátila až bude vědět, že neni ten druhej nebezpečnej. Ale kdyby nepomohla, tak by to prostě nebyla ona :) Moje postava je už víceméně v důchodu, tak se můžu přiznat, že to byl dobrák :D

Tahle diskuze mi připomíná jednu scénku Divadla Járy Cimrmana, Svěrák začal o jednom tématu a volnejma asociacema se dostal uplně jinam :lol:

Posted: 22:26 21. May 2007
by Sorrow
Presne tak, furt se tu nekdo ohani tim, ze hraci nehrajou dle presvedceni ci povolani a pak se tu opiraj do hrace, ze nekoho ozivil, ac je to klerik.
Tak nevim... :roll:


Sorrow