Page 2 of 3
Posted: 22:51 20. May 2007
by jitka
ono se ale spatne chodi s hracema ktery ani neodpovi na pozdrav

zrovna vy co tu mluvite o RP
Posted: 22:54 20. May 2007
by Daanri
ehm co sa tyka pozdravov...myslis ze kazdy aj neznamy koho stretnes na ulici odpovie na pozdrav?

Posted: 22:57 20. May 2007
by Rejty
Presne jak pise Daanri, svet neni jedna velka rodina, kde se maji vsichni radi... V dnesni dobre mi ani soused neodpovi na pozdrav a jeste blbe cumi co ho zdravim

Ale to uz je trochu OT.
Posted: 23:07 20. May 2007
by Sylmael
A co trebars postavy, ktore okolo vas prebehnu s pozdravom a vietor ktory vytvoria vam strhne vlasy do tvare? Takzvany nikdy-nestojaci-nekomunikujuci-manici-minery

Posted: 23:08 20. May 2007
by jitka
neznami mozna ne ale tutoho hrace jsem ozivila tak aspon pozdravit muze

Posted: 23:11 20. May 2007
by Daanri
Posted: 23:14 20. May 2007
by jitka
ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu

Posted: 23:18 20. May 2007
by Daanri
tak neozivuje kazdu mrtvolu ktoru najdes...nikdy nevies koho by si mohla ozivit a ako by sa ti odvdacil

Posted: 23:23 20. May 2007
by Theo
Nojo kazdej je tu zlak, hoc se tvari ako nevinatko a mysli si ze muze vsechno ... ou.... *zavre usta*
Posted: 23:53 20. May 2007
by Morn
no myslim ze nevinatka uz skoncila

u zlaku urcite *mrkne na Thea*

Posted: 00:04 21. May 2007
by OneHeart
jitka wrote:ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu

tak to byla moje chyba, nějak sem si nevzpoměl, žes mojí postavu oživila. Ale zdravit každýho je imho hovadina

Posted: 00:04 21. May 2007
by OneHeart
jitka wrote:ano dodneska jsem pomahala kazdemu ale uz nebudu

tak to byla moje chyba, nějak sem si nevzpoměl, žes mojí postavu oživila. Ale zdravit každýho je imho hovadina

(kolik lidí na štrýtu v reálu pozdravíš?)
edit: vypadá to, že mi komp klonuje příspěvky...hmmm

Posted: 01:09 21. May 2007
by kucik
Ano, zrovna moje postava neodpovi na pozdrav pokud kolem ni nekdo probehne naboostovanej od hlavy k pate, se zbrani v ruce a neco vykrikne.
Stejne tak kdyz se proti me nekdo rozebehne, v rukou ma zbran a za patama nejakou selmu... Nevim co byste si pomysleli vy, ale ja, ze se na mne chce vrhnout. - modri vedi o cem mluvim

Posted: 13:50 21. May 2007
by Michal
Já nemám rád když se uplně cizí lidi zdravěj ve výtahu. Příjde mi to divný. Ale příjde mi i divný když se nepozdravěj vůbec. Takže mi vlastně celý ty výtahy příjdou divný
Moje postava by se asi taky pokusila pomoct umírajícímu kdyby ho někde viděla. Je to holt v její povaze. Třeba by tomu tělu co tam leží sebrala pro jistotu zbraně, a vrátila až bude vědět, že neni ten druhej nebezpečnej. Ale kdyby nepomohla, tak by to prostě nebyla ona

Moje postava je už víceméně v důchodu, tak se můžu přiznat, že to byl dobrák
Tahle diskuze mi připomíná jednu scénku Divadla Járy Cimrmana, Svěrák začal o jednom tématu a volnejma asociacema se dostal uplně jinam

Posted: 22:26 21. May 2007
by Sorrow
Presne tak, furt se tu nekdo ohani tim, ze hraci nehrajou dle presvedceni ci povolani a pak se tu opiraj do hrace, ze nekoho ozivil, ac je to klerik.
Tak nevim...
Sorrow