Page 2 of 2

Re: Čeština

Posted: 17:24 25. Nov 2008
by Rejty
DenGrasse wrote:otázka je jestli ten co psal ty názvy a ten co to implementoval měli oba nainstalovanej českej font.. jestli ne, někde se to ztratilo.
Oba dva jsou jedna osoba. :mrgreen:

Re: Čeština

Posted: 17:25 25. Nov 2008
by DenGrasse
tak to je fakt divný.... že by je tam neměl rovnou?

a fakt se to nikam neexportovalo?

Re: Čeština

Posted: 17:25 25. Nov 2008
by Rejty
Ne, ten clovek si to zapomnel nastavit na novym pocitaci.

Re: Čeština

Posted: 17:30 25. Nov 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Ne, ten clovek si to zapomnel nastavit na novym pocitaci.
:mrgreen: ví a neřekne, mrška administrátorská...

Re: Čeština

Posted: 18:56 25. Nov 2008
by igor
Rejty wrote:Ne, ten clovek si to zapomnel nastavit na novym pocitaci.
Si řikal kolik hodin si to dělal, tak tě dalších pár navíc na opravu nezabije :))