Page 2 of 3
Posted: 23:18 21. May 2007
by jaara
Tak mam maly packet loss 1-6% hned na prvni router v ceste

, na oprave se pracuje.
Posted: 13:58 22. May 2007
by Rejty
A nemuze to taky bejt tim, ze je vedro a server se prehrejva? Loni v lete byly lagy kvuli tomu a Jaara pak dal lepsi vetrak a bylo to ok...

Jinak uz fakt nevim.
Posted: 15:01 22. May 2007
by jaara
Rejty wrote:A nemuze to taky bejt tim, ze je vedro a server se prehrejva? Loni v lete byly lagy kvuli tomu a Jaara pak dal lepsi vetrak a bylo to ok...

Jinak uz fakt nevim.
ne
Posted: 15:04 22. May 2007
by Daanri
Tak laguje to vraj aj nadalej, aj ked sa tie zbrane vypli

Posted: 19:02 22. May 2007
by Morn
Strasne to laguje i po odpojeni zbrani je to horsi nez predtim ,nevim jestli to ma spojeni stimto ale dneska kdyz jsem prijel do sidla Legie a slezl z kone tak uz se my neukazal proste zmizel

Posted: 19:28 22. May 2007
by Sylmael
Nooo kone lagovali vzdy nejak cudne a dlho.. a preto navrhujem VEZENI!!! Prec s konmi!
Posted: 19:44 22. May 2007
by Daanri
No tak to bol sylme zas fakt k veci...uz aj tebe zacina hrabat s vezenim? Ja vas tam strcim s Kirim asi oboch a bude pokoj.
S tymi lagmi je pomerne problem...laguje to minimalne tak ako ked sme mali stary server. A myslim ze je to vidno aj na navstevnosti.

Posted: 20:07 22. May 2007
by Sylmael
omg vezeni ano! ochvilu mozno nejake bude i na TH, to musi zazit kazdy fakt! uvediem priklad :
*si veznom v najstrazenejsej pevnosti pre tych najhorsich. okolo teba spina, smrad a odporne krysy sem tam ukusuju prstiky na tvojich koncatinach*
*nemas pojem o case, do cely ti poblikuje len slabe svetlo z nedalekej pochodne*
*pocujes nejake kroky.. blizi sa dozorny a krici "sniiidaaane vy ku**y" *
*dozorny dojde k tvojej cele, pozera na teba a usmieva sa az mu vidno zcernete prehnite zuby.. po chvili obrati tanierom a vysype ti zemiakovu kasu na zem pred mreze.. potom ju rozotrie nohou v spine napluje do toho navrch a s pokojnym hlasom doda "dobru chut" *
No kto by nechcel byt vo vezeni??? Ved tam je plno moznosti ako sa zabavit! A staci taaaak malo.
Posted: 20:19 22. May 2007
by OneHeart
Sylmael wrote:...
ty lagy mě teď trápí trochu víc než vězení

Posted: 20:43 22. May 2007
by igor
in progress ... chyba je někde po cestě k serveru. Už se tam poslal resetátor

Tak uvidíme

Posted: 21:36 22. May 2007
by jaara
presuneme server na jine misto a uvidime

Posted: 22:13 22. May 2007
by jaara
PL sme vyladili tak uvidime
Posted: 23:03 22. May 2007
by igor
jaara wrote:...
PL = Packet Loss = Ztráta paketů [%]

Posted: 13:30 23. May 2007
by kucik
Tak me jeste napada... Vy byste meli mit nejakej czfree rozsah ze jo? Tusim ze neco jako 10.109.128... Ja jsem na 10.92... a skrz czf mam zdase lepsi prostupnost nez cez net. Mohli byste povedet na jaky adrese server visi ze bych to taky testnul?
Posted: 14:49 23. May 2007
by igor
kucik wrote:...
To ti nepomůže, prej je to hardwarem na routeru co je před serverem. Nějak to nedává od tý doby (nedavno pár dní) co je tam skript pro NFX. Takže řešení pravděpodobně novej hardware, akorát tady s financema problém neni, jen otázka kdy to někdo koupí. Řešenim je taky přendat server do serverovny přímo ke gateway, což se přendá tak jako tak, otázka času.
