Page 2 of 3

Re: Stará ložiska

Posted: 10:17 27. Nov 2008
by kucik
Suroviny se neobnovujou s restartem, ale pravidelně po určitym čase, takže to zas blbé nejni.

Navíc na současnej craft je potřeba podstatně míň surovin, takže to má svý opodstatnění.

Re: Stará ložiska

Posted: 12:30 27. Nov 2008
by Tretas
tak to je jina, a jak často se obnovujou?

Re: Stará ložiska

Posted: 14:25 27. Nov 2008
by nomis_b
toz to nevim :?

ale primluvil bych se o jejich jeste trosku vetsi vyskyt u medi a cinu. At treba muze postava i na 3lvlu neco trenovat.. treba stromy jsou venku pod sirym nebem. tam se dostane lehce. U tech kovu je to horsi.

Re: Stará ložiska

Posted: 14:58 27. Nov 2008
by kucik
Měď a cín je pokud vim pořád v Tartenu. Nebo jich taky ubylo?

Re: Stará ložiska

Posted: 15:01 27. Nov 2008
by DenGrasse
když už se řeší ty množství, byl bych pro přidání rostlinek... některý lokace sou úplně pustý a mohlo by v nich něco růst, nemluvě o poušti za kel-e-hazrem, tam aby alchymista chcíp neodstatekm surovin... mohlo by tam klidně tu a tam něco růst

Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????

Posted: 19:46 27. Nov 2008
by monstera
monstera wrote:
JOOOO ! staženo a potvrzuji , ty krystaly jsou opravdu mnohem hezčí než ty hromádky.....
Asi jsem jásal předčasně ! Jste si jistí, že se objevují všechny zdroje které se mají objevit ? Mám staženo vše nejnovější a po prolezení 15 lokací jsem našel jen 3 zdroje kamenů a žádný kovů.....
Pokud je to tak správně, tak je to největší pitomost v dějinách thalie ! Alespoň nejnižší kameny by měly být snadno přístupné !

Re: Stará ložiska

Posted: 20:12 27. Nov 2008
by Phantorris
Nevim jak má vypadat teď zdroj kovů, ale v Tertenu zdroj mědí a cínu vypadá furt stejně a žádnej jinej sem zatim taky neobjevil tak nevim jestli je to v poradku.

Re: Stará ložiska

Posted: 00:49 28. Nov 2008
by cmon
Ja objevil hromadku jen jednu jinak je po cely thalii zatracene pusto a těch nynějších 5-10 crafterů ty tři hromadky neuzivi. Jinak keramicky sou zase vsude...

Re: Stará ložiska

Posted: 08:03 28. Nov 2008
by nomis_b
no je pravda, ze kdyz se vcera 5 trpasliku pustilo do tezeni, tak nebylo za 10minut co tezit :(

pak sel jeden do tartenu "napred" a vytezil pro sebe vsechny kovy.

Alespon ty zakladni 3 druhy by opravdu meli byt o dost casteji rozmistene.

No a to ze je jil skoro vsude to je proste dane povahou, ze je to jen obycejne blato.

Re: Stará ložiska

Posted: 14:45 28. Nov 2008
by Phantorris
Karathský hřbitov - jih: Strom - ořech

Odstraněno.

Re: Stará ložiska

Posted: 15:13 28. Nov 2008
by cmon
Tak jak jsou ty suroviny ted tak to by stacilo pro ty vyšší suroviny, ale těch nižších by to opravdu chtělo víc. Z logického hlediska by to tak taky mělo být ohledne vzacnosti onoho prvku...

Brusný kámen v dílně v Karathe

Posted: 22:04 30. Nov 2008
by monstera
Brusný kámen v Karathe přestal fungovat

Re: Stará ložiska

Posted: 22:39 30. Nov 2008
by nomis_b
aha. no pockame na restart. jestli to bude i porestartu , tak to opravim. jinak by to mohl byt problem, co se tu uz resil, ez se to zasekne uprostred skriptu a nepusti ho (coz je problem NWN a dela se v jakemkoliv craftu)

Re: Stará ložiska

Posted: 22:49 30. Nov 2008
by Morendred
Poust Abghad be Dali - Brouci duny (strom - dub)

Odstraněno.

Re: Stará ložiska

Posted: 00:10 01. Dec 2008
by kaz
Zelene vrsky-orci tabor----nekolik---strom mahagon

Skaliste pobrezi-krabi skaly-u jeskyne----nekolik---strom mahagon

Odstraněno.