Re: Ohniště
Posted: 13:53 01. Dec 2008
A pockas si tak pet hodin a mozna to pak bude hotovy...DenGrasse wrote:...ale myslel sem, že v tolu je takovej nástroj, kterej se jmenuje "aktualizovat instance" a ten když použiješ, projede to celej modul a vymění starý za nový...