Page 2 of 2

Re: Ohniště

Posted: 13:53 01. Dec 2008
by Rejty
DenGrasse wrote:...ale myslel sem, že v tolu je takovej nástroj, kterej se jmenuje "aktualizovat instance" a ten když použiješ, projede to celej modul a vymění starý za nový...
A pockas si tak pet hodin a mozna to pak bude hotovy... :mrgreen:

Re: Ohniště

Posted: 15:34 01. Dec 2008
by DenGrasse
alansijské vrchoviny - u větrných vršků - ohniště

Re: Ohniště

Posted: 12:02 08. Dec 2008
by DenGrasse
další kouzlem nezapálitelná ohniště:

skalisté pobřeží - delta řeky

planiny - lovecký tábor