Page 2 of 6

Re: Postavy v mestách

Posted: 13:34 28. Nov 2008
by kucik
Se pak může snadno stát, že barbarovi, co stojí naproti nechtěně vylítne malá obouruční sekera, bo má zuřivost vrozenou. :mrgreen:

Re: Postavy v mestách

Posted: 14:18 28. Nov 2008
by Sveneld
-za pouziti nekromancie je (/byla) na foru (nekde) psana permka - upaleni nekromanta

-sice je to pro zlaky docela tvrdy no... - naoplatku by se mohli stinat a mucit paladinove (pak) v temnym meste :)

Re: Postavy v mestách

Posted: 18:33 28. Nov 2008
by monstera
[quote="Sveneld"]-za pouziti nekromancie je (/byla) na foru (nekde) psana permka - upaleni nekromanta

-vzpomeňte si, že jeden dnes již na vysokém levelu kouzelník těsně po wipu chodil s takovýmto golemem, kterého dostal přímo od štábu za příběh nebo tak nějak...Jediná reakce, kterou vůči němu bylo možno použít, byl říct mu " ten tvůj přítel smrdí zkaženýmn masem "

Re: Postavy v mestách

Posted: 18:51 28. Nov 2008
by kucik
monstera wrote: -vzpomeňte si, že jeden dnes již na vysokém levelu kouzelník těsně po wipu chodil s takovýmto golemem, kterého dostal přímo od štábu za příběh nebo tak nějak...Jediná reakce, kterou vůči němu bylo možno použít, byl říct mu " ten tvůj přítel smrdí zkaženýmn masem "
Což neni tak úplně pravda.

Nedostal ho od nikoho, sám si ho vybral jako přítelíčka.
Strhla se kolem toho slušná hádka, protože s dobrym přesvědčením měl tohodle přítelíčka. (Což jsi asi zapomněl)
Samozřejmě s nim nesměl do města a hrozily mu za to tresty. (Což jsi asi také zapomněl)

Nicméně právě na popud tohodle případu se to začlo řešit. (Ta paměť je ale potvora)

Doporučuju napřed pročíst starší flamy, než si něco cucat z prstu.

Re: Postavy v mestách

Posted: 22:34 28. Nov 2008
by Prometheus
kucik wrote:Se pak může snadno stát, že barbarovi, co stojí naproti nechtěně vylítne malá obouruční sekera, bo má zuřivost vrozenou. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale ved to sa stalo :mrgreen: :mrgreen:
Ked Sucelus sundal Edrixe v Doubkove.
Chcel som ho len trosku stuchnut... kto mal vediet ze zabijem jednou ranou 8) 8) 8)

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:00 28. Nov 2008
by Kiri
smutny na tom celim je, ze se nevyadril az celej den ani jeden rhac hrajici v danou chvili toho proapdajiciho rhace, priadne kamarad....takze si placame vsichni jatra sami pro sebe, ale ma to nejaky ucinek? kdyz si vsici shodujeme?

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:04 28. Nov 2008
by kucik
Kiri wrote:...
Delas jako bys na to nebyl davno zvyklej.

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:22 28. Nov 2008
by Kiri
no sem tu dyl jak ty a jak vim, tak s moji hrou taky nebyl nijak spokojenej, btw to neznamena ze se nebudu snazit se napravit, nebo upravit svoji hru tak, abych nestval ostatni a pritom hral charakter jakej chci hrat...jenze to je argument proti argumentu a lokalni mentalita...kdo vyhraje?

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:44 28. Nov 2008
by kucik
Ja zas nevim o cem mluvis.

Chtel jsem rict, ze je celkem normalni, ze se dotycnej na tyhle vytky na foru neozve. Ze je pravdopodobne vubec necte.

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:52 28. Nov 2008
by igor
Kiri wrote:smutny na tom celim je, ze se nevyadril az celej den ani jeden rhac hrajici v danou chvili toho proapdajiciho rhace, priadne kamarad....takze si placame vsichni jatra sami pro sebe, ale ma to nejaky ucinek? kdyz si vsici shodujeme?
:shock: Kiri piš trochu pomalejc

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:59 28. Nov 2008
by Kiri
igor wrote:
Kiri wrote:smutny na tom celim je, ze se nevyadril az celej den ani jeden rhac hrajici v danou chvili toho proapdajiciho rhace, priadne kamarad....takze si placame vsichni jatra sami pro sebe, ale ma to nejaky ucinek? kdyz si vsici shodujeme?
:shock: Kiri piš trochu pomalejc
to ze si kmotr, neznamena, ze musim cmarat jak ty pises ;-) :D, delam vic veci najednou a zadnou poradne, si zvykni :)

Re: Postavy v mestách

Posted: 00:32 29. Nov 2008
by pepa48
igor wrote: :shock: Kiri piš trochu pomalejc
to zní jako nabídka, která se neodmítá :D

Re: Postavy v mestách

Posted: 00:47 29. Nov 2008
by igor
pepa48 wrote:to zní jako nabídka, která se neodmítá :D
*decentně kývne a rukou pokyne do stínu kde stojí Luca Brasi* 8)

Re: Postavy v mestách

Posted: 04:08 29. Nov 2008
by Neithan1
kazdy vie ze thalia je domov gramatickych chyb, ale aj tak to nyekto furt riesi :mrgreen:

Re: Postavy v mestách

Posted: 07:02 29. Nov 2008
by human_wreck
2Neithan: No jen počkej, až si Igor osvoji slovenskou gramatiku. :lol: