Page 2 of 6
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 00:20 24. Feb 2009
by --Bragner--
Rejty wrote:Pepper wrote:Bratrstvo krkavčího spáru v Hag Hagolu (nebo jak se to tam jmenuje...jak je ambasada podtemna) jde tam vlézt jen do první místnosti, pak je tam cesta dál, ale bez vstupu. Může s tim být spojen problém s nošením balíků, protože v tý předsíni ani v knihovně je nikdo nepřijímá.
Neni tu zádněj Hag Hagol, ten je na jiným světe, ale je tu Hag Grar. Problém je v tom, že balíky do Hag Graru nejsou ještě do světa zavedný, ač je obchodník zadává.
a plánuje se na tom něco nebo ne? Já tam zrovna dnes nesl balík, ale padl server.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 00:32 24. Feb 2009
by Miky
Temné údolí - Černej les - u propasti ...na jihozápadě lokace na úpatí propasti je jeskyně s přechodem který nefunguje.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 11:20 24. Feb 2009
by kucik
--Bragner-- wrote:Rejty wrote:Problém je v tom, že balíky do Hag Graru nejsou ještě do světa zavedný, ač je obchodník zadává.
a plánuje se na tom něco nebo ne? Já tam zrovna dnes nesl balík, ale padl server.

Rejty na tom dělá.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 17:46 24. Feb 2009
by zachy
V GH Temny legie... dvere opichavaci klece jsou jen tak na oko... sem tam chtel zkouset mucit summony a zvednout si skill ale nejak mi pak utekli

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 23:56 28. Feb 2009
by Miky
Krýnské hory - Větrná soutěska - území obrů
-Je tam jeskyně do které se nedá vlézt
-Lokace vypadá že by se dalo jít dál na východ, ale chybí přechod
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 00:02 01. Mar 2009
by Rejty
To bude tím, že ten dungeon ještě nikdo neudělal...
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 11:07 01. Mar 2009
by CizaD
Došel jsem skrz lokaci Karathske doly do nove lokace Karathsky lesík a tam jsem zůstal viset není nikde přechod zpátky. Jinak lokace to jsou opravdu nádherné
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 11:18 01. Mar 2009
by Tretas
taky jsem měl ten problém ale v jednom rožku (směr Jiho-východ) když budeš držet W tak projdeš
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 11:20 01. Mar 2009
by Rejty
A zkoušel si projít šipkou zpět? Ten přechod tam je, jinak bys tam neprošel...
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 12:28 02. Mar 2009
by Gobbo
Karatha šlecht. čtvrť. nevím zda-li má být možné vejít do lázní, ale chybí tam přechod.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:39 02. Mar 2009
by Tretas
ty nejsou udělané, teda podle mě

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 00:32 04. Mar 2009
by zachy
Alansijske vrchoviny - rozcesti nejde jit na vychod dal do hor
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 08:22 04. Mar 2009
by Theogil I
Šibeniční vršek u Karathy .... chaloubka dóle u přechodu od města .... chybí dveře.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 01:10 05. Mar 2009
by Eowarin
Hagol přístav -> Horní Hagol jih, z přístavu vstupujete do jednoho z domů a objevíte se na bulváru(divné). Nevhodně rozmístěné NPC stráže před oním "domem" v přístavu, může se stát že se NPC usadí přede dveřmi a zablokuje tak východ z přístavu.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 18:48 05. Mar 2009
by fuxxo
Rejty wrote:A zkoušel si projít šipkou zpět? Ten přechod tam je, jinak bys tam neprošel...
jo da sa ist spat - ten port nieje vidiet, ale je asi zle nastaveny pretoze ta to hodi az tam dole pod vodopad a musis ist zas k mostu a cele to obchadzat