Page 2 of 2

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 16:51 28. Nov 2008
by kucik
Hmm.. o tom jsem nikdy neslyšel. To dělaj všechna kouzla?

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 16:58 28. Nov 2008
by Morendred
Zatim tech kouzel moc nemam. 8) Vyzkousim a potom napisu.

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 17:53 28. Nov 2008
by Rejty
To je blbost, aby sel pri kouzleni pouzivat utok v obrane...

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 17:54 28. Nov 2008
by Morendred
Tak to delaji vsechna kouzla ktera mam. Je jedno jestli kouzlim na sebe nebo na nepritele. Pokazde kdyz dokoncim kouzlo, expertisa se vypne. :?

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 17:55 28. Nov 2008
by Rejty
Morendred wrote:Tak to delaji vsechna kouzla ktera mam. Je jedno jestli kouzlim na sebe nebo na nepritele. Pokazde kdyz dokoncim kouzlo, expertisa se vypne. :?
To tak ma bejt.

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 17:58 28. Nov 2008
by Morendred
Rejty wrote:To tak ma bejt.
Jak rikam. V singlu a jinde kde jsem hral to normalne jde a o tom ze by na Thalii v byla nejaka zmena jsem se nikde nedocetl.

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 18:05 28. Nov 2008
by Morendred
Navic v Utoku v obrane jde odemykat, pit lektvary, sbirat bylinky a jine, tak nechapu proc by nemelo jit kouzlit.

Re: Kryt a útok z obrany

Posted: 18:08 28. Nov 2008
by Rejty
Morendred wrote:Navic v Utoku v obrane jde odemykat, pit lektvary, sbirat bylinky a jine, tak nechapu proc by nemelo jit kouzlit.
To je pekna hovadina, jestli tohle jde... To by me nenapadlo.