Page 2 of 2
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 23:33 30. Nov 2008
by Skipp
Bomba

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 01:00 01. Dec 2008
by Jonny
Fakt super, zrovna sem si to všechno znova dočet a ty obrázky tomu dodaly šmrnc
Pochvala pro všechny, kteří se na tom podíleli, konečně má Thalie přehlednou a ucelenou tvář...
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 10:33 01. Dec 2008
by DieHardMan
Ehm no... nechcem byť hnusný ale... no zvyknem si...

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 12:43 01. Dec 2008
by Krata
Za mě taky, supr práce a vypadá to dost dobře

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 14:53 02. Dec 2008
by kaz
Jenom jeste k tem obrazkum, mooooooc pekne

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 18:41 03. Dec 2008
by Gorrgorroth
prostě super...