Page 2 of 2

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 23:33 30. Nov 2008
by Skipp
Bomba 8)

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 01:00 01. Dec 2008
by Jonny
Fakt super, zrovna sem si to všechno znova dočet a ty obrázky tomu dodaly šmrnc :)

Pochvala pro všechny, kteří se na tom podíleli, konečně má Thalie přehlednou a ucelenou tvář...

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 10:33 01. Dec 2008
by DieHardMan
Ehm no... nechcem byť hnusný ale... no zvyknem si...

:oops:

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 12:43 01. Dec 2008
by Krata
Za mě taky, supr práce a vypadá to dost dobře :)

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 14:53 02. Dec 2008
by kaz
Jenom jeste k tem obrazkum, mooooooc pekne :wink:

Re: Jak se vám líbí nový web?

Posted: 18:41 03. Dec 2008
by Gorrgorroth
prostě super...