Page 2 of 13
Re: Chyby webu
Posted: 11:47 01. Dec 2008
by kucik
Opraveno
Jsem ani nevěděl, že je v Alwariel baňka.
Re: Chyby webu
Posted: 12:40 01. Dec 2008
by Neithan1
ked sme uz u toho, v zemepise povrchu sa pise : Správa: Murgondu vládne Tar-Dak Blátivá Noha. Ostrohu velí Broko Jednooký ... Ostroh ale vlastnia Tzick a Vojroj Drobni a cech zeleznej paste
Re: Chyby webu
Posted: 20:26 01. Dec 2008
by Marvin
Tak hlasim dalsiu chybicku, v sekcii "Ke stazeni" je stara verzia Placeablov k dnu 1.11.08 ... cize chudaci ako ja, co to nestihli v case ked to bolo na starom webe maju docasnu smolu
TO TRETAS: chlape, taku dlhu seriu prispevkov za sebou od jedneho autora som este nevidel

Re: Chyby webu
Posted: 20:35 01. Dec 2008
by Tretas
Re: Chyby webu
Posted: 12:41 02. Dec 2008
by nomis_b
Sem se zkousel pripojit ve skole, na starym Internet exploreru (6.0)a vse se zobrazuje pekne blbe ):
Text z obrazky sou az dole pod vsemi odkazy na cizi server.
Je to starej explorer, ale at to tady je pro poradek..
Re: Chyby webu
Posted: 15:41 02. Dec 2008
by kucik
A určitě jsi refreshnul, aby si to znovunačetlo cssko?
Re: Chyby webu
Posted: 17:53 02. Dec 2008
by nomis_b
no jako ja to ve skole nedelal na komplu, co mam v laboratori, ale na komplu co mame ve tride pro ucitele o prestavce. Tam se opravdu moc lidi na Thalii nediva a tak to nemam ulozene do Oblibenych
Ale zitra to zkusim no.
Re: Chyby webu
Posted: 17:59 02. Dec 2008
by kucik
To nejsou oblíbený, ale cache browseru. Díval jsi se na web thalie odtamtud už někdy dřív?
Re: Chyby webu
Posted: 18:05 02. Dec 2008
by igor
je to možný že se to zobrazuje správně, ač je to správně napsaný... IE rulezz

Pak půjdu do Woken, tak se na to kouknu.
Re: Chyby webu
Posted: 18:06 02. Dec 2008
by nomis_b
kucik wrote:To nejsou oblíbený, ale cache browseru. Díval jsi se na web thalie odtamtud už někdy dřív?
ale jo .. dival no. zkusim to zitra. ted kvuli tomu do skoly nepudu
ael dival sem se i na panteon bohu a tak, a proklikaval strankama a vse blblo porad.. na ten sem se predtim ve skole nedival.
Re: Chyby webu
Posted: 19:05 02. Dec 2008
by igor
opraveno...
chyba byla v tom, že "padding: 0px 60px 0px 30px" neni v IE6 "padding: 0px 60px 0px 30px" ...
vývojáře od Microsoftu nakopat někam...

Re: Chyby webu
Posted: 20:02 02. Dec 2008
by Phantorris
Můžu potvrdit, už je to ok
Re: Chyby webu
Posted: 10:15 03. Dec 2008
by Jonny
Neni to chyba, jen mě napadlo, že by možná bylo dobrý, aby se ty obrázky, aspoň ty v galerii daly trochu zvětšovat...
Re: Chyby webu
Posted: 13:50 03. Dec 2008
by igor
Jonny wrote:Neni to chyba, jen mě napadlo, že by možná bylo dobrý, aby se ty obrázky, aspoň ty v galerii daly trochu zvětšovat...
Galerií myslíš ty screenshoty v kategorii "Co Thalie nabízí?" nebo novou galerii
http://thalie.pilsfree.cz/podzimni-sraz-187.htm?
Ty screenshoty nejsou dělaný jako zvětšovací, ta nová galerie jo, ta by ti fungovat měla. Asi bych byl pro, aby se ty screenshoty převedli na tu novou galerii se zvětšovánim.
Re: Chyby webu
Posted: 14:06 03. Dec 2008
by kucik
Jenže v tom případě by to chtělo, mít možnost doplnit obrázek o krátkej text.