Page 2 of 13

Re: Chyby webu

Posted: 11:47 01. Dec 2008
by kucik
Opraveno

Jsem ani nevěděl, že je v Alwariel baňka.

Re: Chyby webu

Posted: 12:40 01. Dec 2008
by Neithan1
ked sme uz u toho, v zemepise povrchu sa pise : Správa: Murgondu vládne Tar-Dak Blátivá Noha. Ostrohu velí Broko Jednooký ... Ostroh ale vlastnia Tzick a Vojroj Drobni a cech zeleznej paste

Re: Chyby webu

Posted: 20:26 01. Dec 2008
by Marvin
Tak hlasim dalsiu chybicku, v sekcii "Ke stazeni" je stara verzia Placeablov k dnu 1.11.08 ... cize chudaci ako ja, co to nestihli v case ked to bolo na starom webe maju docasnu smolu :P

TO TRETAS: chlape, taku dlhu seriu prispevkov za sebou od jedneho autora som este nevidel :mrgreen:

Re: Chyby webu

Posted: 20:35 01. Dec 2008
by Tretas
:D :D no jo, tak přece to nebudu psát do jednoh, když tam je tolik informací, at taky mám několik příspěvků... zatím mám jen něco kolem 150 takže nic moc :mrgreen:

Re: Chyby webu

Posted: 12:41 02. Dec 2008
by nomis_b
Sem se zkousel pripojit ve skole, na starym Internet exploreru (6.0)a vse se zobrazuje pekne blbe ):
Text z obrazky sou az dole pod vsemi odkazy na cizi server.
Je to starej explorer, ale at to tady je pro poradek..

Re: Chyby webu

Posted: 15:41 02. Dec 2008
by kucik
A určitě jsi refreshnul, aby si to znovunačetlo cssko?

Re: Chyby webu

Posted: 17:53 02. Dec 2008
by nomis_b
no jako ja to ve skole nedelal na komplu, co mam v laboratori, ale na komplu co mame ve tride pro ucitele o prestavce. Tam se opravdu moc lidi na Thalii nediva a tak to nemam ulozene do Oblibenych :mrgreen:

Ale zitra to zkusim no.

Re: Chyby webu

Posted: 17:59 02. Dec 2008
by kucik
To nejsou oblíbený, ale cache browseru. Díval jsi se na web thalie odtamtud už někdy dřív?

Re: Chyby webu

Posted: 18:05 02. Dec 2008
by igor
je to možný že se to zobrazuje správně, ač je to správně napsaný... IE rulezz :evil: Pak půjdu do Woken, tak se na to kouknu.

Re: Chyby webu

Posted: 18:06 02. Dec 2008
by nomis_b
kucik wrote:To nejsou oblíbený, ale cache browseru. Díval jsi se na web thalie odtamtud už někdy dřív?
ale jo .. dival no. zkusim to zitra. ted kvuli tomu do skoly nepudu :mrgreen:

ael dival sem se i na panteon bohu a tak, a proklikaval strankama a vse blblo porad.. na ten sem se predtim ve skole nedival.

Re: Chyby webu

Posted: 19:05 02. Dec 2008
by igor
opraveno...
chyba byla v tom, že "padding: 0px 60px 0px 30px" neni v IE6 "padding: 0px 60px 0px 30px" ...
vývojáře od Microsoftu nakopat někam... :roll:

Re: Chyby webu

Posted: 20:02 02. Dec 2008
by Phantorris
Můžu potvrdit, už je to ok

Re: Chyby webu

Posted: 10:15 03. Dec 2008
by Jonny
Neni to chyba, jen mě napadlo, že by možná bylo dobrý, aby se ty obrázky, aspoň ty v galerii daly trochu zvětšovat...

Re: Chyby webu

Posted: 13:50 03. Dec 2008
by igor
Jonny wrote:Neni to chyba, jen mě napadlo, že by možná bylo dobrý, aby se ty obrázky, aspoň ty v galerii daly trochu zvětšovat...
Galerií myslíš ty screenshoty v kategorii "Co Thalie nabízí?" nebo novou galerii http://thalie.pilsfree.cz/podzimni-sraz-187.htm?
Ty screenshoty nejsou dělaný jako zvětšovací, ta nová galerie jo, ta by ti fungovat měla. Asi bych byl pro, aby se ty screenshoty převedli na tu novou galerii se zvětšovánim.

Re: Chyby webu

Posted: 14:06 03. Dec 2008
by kucik
Jenže v tom případě by to chtělo, mít možnost doplnit obrázek o krátkej text.