Page 2 of 3

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 09:38 04. Dec 2008
by Godried
Tak sem udelal tez pokus, pixii - Neri prochazi ivory bez potizi, zadny strazny si ji ani nevsimne, zkouseno zatim jen v Ivory.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 10:52 04. Dec 2008
by kucik
Mělo by být vyřešeno. Preventivně jsou odstranil zabíjení kohokoliv, mimo nemrtvých, ale pořád mi není jasný, proč útočily na nosná zvířata. U mě to fungovalo bez problému. Mrkněte tedy, jestli na muly nadávají.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:00 04. Dec 2008
by kaz
Tak jsem si tedkonc koupil v Ivory mulu, a schvalne jsem sel pres vesnici az ke hrbitovu, nikdo nezautocil, ale tolikrat me servali at si to zvire odtahnu pryc, ze by to vyslo na povidku :)

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:30 04. Dec 2008
by photter
a říkali to tobě nebo tej mule ?

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:45 04. Dec 2008
by kucik
kaz wrote:Tak jsem si tedkonc koupil v Ivory mulu, a schvalne jsem sel pres vesnici az ke hrbitovu, nikdo nezautocil, ale tolikrat me servali at si to zvire odtahnu pryc, ze by to vyslo na povidku :)
Literární kritika takovýho kusu by asi nedostala plnej počet hvězdiček.

Asi máte v Ivory nějaký divný muly, se na to ještě mrknu.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 15:37 04. Dec 2008
by Marvin
V Ivory sa mula vola "vul" :D ... mozno tam je zrada

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 16:18 04. Dec 2008
by kucik
Což o to, na jméno nekoukám. I svini to poznalo správně.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 16:54 04. Dec 2008
by Marvin
No, aspon som to skusil :mrgreen:

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 22:47 04. Dec 2008
by Godried
Tak tedy nevim, ale Neri si stale ani jeden strazny v Ivory ci v Karathe nevsima....

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 22:56 04. Dec 2008
by kucik
Uprimne receno vubec netusim, co je to Neri.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 23:22 04. Dec 2008
by Godried
Muj pritelicek, pixii :D... Toz straze v Karathe nereaguji ani na vyvolaneho elementala, svazani plani, v Ivory zareagovali na elementala, ale na svazani plani tez ne... toz zatim to je vse co sem testnul...

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 23:55 04. Dec 2008
by kucik
Pixie by si vsimat nemeli. Neni to zvire, selma ani nic podobnyho, co by melo bejt nebezpecny. Straze v Karathe maj jinej problem. To vyresim, az se mi dostane modul do ruky.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 18:54 05. Dec 2008
by Žorž
Stráže Karathy? Nemohlo by tou souviset s tou dlouhodobou chybou, že celé město je úplně duté a tupé, abych tak řekl? Jako by tam nefungovaly žádné proměnné na chůzi, vyvolávání hlasatele apod. Ani po waypointech.

Jedno z těch nejstarších obydlených míst má podobný problém, jen si vzpomenout jaké...až se dostanu do hry, tak se na to podívám. Již kdysi jsem tuhle zaraženost někam psal...nejde o nic tak závažného, ale bylo by hezké, kdyby města opět ožila. ;)

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 19:15 05. Dec 2008
by kucik
Souvisí. V karathe někdo zapomněl přidat scripty na lokaci.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 08:46 06. Dec 2008
by MaSo
Jo koupil sem si koně...a sotva vyjdu ze stájí v ivory...tak asi tak 4 hlášky...odvěď si to zvíře pryč :-D tož to je bordel..mit tam staje a vyhanět mě když jim dělam tržbu... :-D a eště mi to psalo nějakou hlašku(tak co 5 sekund)...anglicky ale tu sem zapomněl :-D ale vim že někde v tom slovu bylo x , snad to pomuže :-D