Page 2 of 3
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 09:38 04. Dec 2008
by Godried
Tak sem udelal tez pokus, pixii - Neri prochazi ivory bez potizi, zadny strazny si ji ani nevsimne, zkouseno zatim jen v Ivory.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 10:52 04. Dec 2008
by kucik
Mělo by být vyřešeno. Preventivně jsou odstranil zabíjení kohokoliv, mimo nemrtvých, ale pořád mi není jasný, proč útočily na nosná zvířata. U mě to fungovalo bez problému. Mrkněte tedy, jestli na muly nadávají.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 12:00 04. Dec 2008
by kaz
Tak jsem si tedkonc koupil v Ivory mulu, a schvalne jsem sel pres vesnici az ke hrbitovu, nikdo nezautocil, ale tolikrat me servali at si to zvire odtahnu pryc, ze by to vyslo na povidku

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 12:30 04. Dec 2008
by photter
a říkali to tobě nebo tej mule ?
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 12:45 04. Dec 2008
by kucik
kaz wrote:Tak jsem si tedkonc koupil v Ivory mulu, a schvalne jsem sel pres vesnici az ke hrbitovu, nikdo nezautocil, ale tolikrat me servali at si to zvire odtahnu pryc, ze by to vyslo na povidku

Literární kritika takovýho kusu by asi nedostala plnej počet hvězdiček.
Asi máte v Ivory nějaký divný muly, se na to ještě mrknu.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 15:37 04. Dec 2008
by Marvin
V Ivory sa mula vola "vul"

... mozno tam je zrada
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 16:18 04. Dec 2008
by kucik
Což o to, na jméno nekoukám. I svini to poznalo správně.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 16:54 04. Dec 2008
by Marvin
No, aspon som to skusil

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 22:47 04. Dec 2008
by Godried
Tak tedy nevim, ale Neri si stale ani jeden strazny v Ivory ci v Karathe nevsima....
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 22:56 04. Dec 2008
by kucik
Uprimne receno vubec netusim, co je to Neri.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 23:22 04. Dec 2008
by Godried
Muj pritelicek, pixii

... Toz straze v Karathe nereaguji ani na vyvolaneho elementala, svazani plani, v Ivory zareagovali na elementala, ale na svazani plani tez ne... toz zatim to je vse co sem testnul...
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 23:55 04. Dec 2008
by kucik
Pixie by si vsimat nemeli. Neni to zvire, selma ani nic podobnyho, co by melo bejt nebezpecny. Straze v Karathe maj jinej problem. To vyresim, az se mi dostane modul do ruky.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 18:54 05. Dec 2008
by Žorž
Stráže Karathy? Nemohlo by tou souviset s tou dlouhodobou chybou, že celé město je úplně duté a tupé, abych tak řekl? Jako by tam nefungovaly žádné proměnné na chůzi, vyvolávání hlasatele apod. Ani po waypointech.
Jedno z těch nejstarších obydlených míst má podobný problém, jen si vzpomenout jaké...až se dostanu do hry, tak se na to podívám. Již kdysi jsem tuhle zaraženost někam psal...nejde o nic tak závažného, ale bylo by hezké, kdyby města opět ožila.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 19:15 05. Dec 2008
by kucik
Souvisí. V karathe někdo zapomněl přidat scripty na lokaci.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 08:46 06. Dec 2008
by MaSo
Jo koupil sem si koně...a sotva vyjdu ze stájí v ivory...tak asi tak 4 hlášky...odvěď si to zvíře pryč

tož to je bordel..mit tam staje a vyhanět mě když jim dělam tržbu...

a eště mi to psalo nějakou hlašku(tak co 5 sekund)...anglicky ale tu sem zapomněl

ale vim že někde v tom slovu bylo x , snad to pomuže
