Page 2 of 4
Posted: 13:23 22. May 2007
by Daanri
ehm level postavy je cisto OOC vec a nema s hrou nic spolocne (najlepsie by bolo keby sa to uplne vyplo a nikto nemal moznost pri prihlaseni vidiet lvl inych postav), a co tyka tvojej postavy tak ta vazne nema co ukazovat na inych kvoli lvl.
A co sa tyka akcii tak to nema vobec nic spolocne s lvl postav. Dobru sabotaznu akciu dokaze vymysliet aj postava na nizsom lvl.
Posted: 13:25 22. May 2007
by Theo
Suhlasi stym ze kazda postava aj na nizsom lvl moze, ale oto tazsie to ide ... a protivnik ma oto viac moznosti. Stava se to v hre casto

Posted: 13:27 22. May 2007
by Daanri
Vyhovorky....lahsie sa vyhovarat ako nieco spravit.

Posted: 14:18 22. May 2007
by Zyga
Daanri wrote:ehm level postavy je cisto OOC vec a nema s hrou nic spolocne (najlepsie by bolo keby sa to uplne vyplo a nikto nemal moznost pri prihlaseni vidiet lvl inych postav
Vono to de? Jestli jo, bylo by to fajn a jestli to nejde, to tam vážně musí někdo koukat? Když nevíš jak sou silný jiný postavy než je víc poznáš je to větší sranda

Posted: 14:20 22. May 2007
by Daanri
Vraj by to skovat slo

tak uvidime aspon bude vacsie napatie pri stretnuti a nebude hned kazdy vediet co ten druhy dokaze.

Posted: 14:37 22. May 2007
by Michal
Já pamatuju, že někde kdysy byla diskuze o tom, jestli ve výpisu hráčů před připojením jde zakázat zobrazení levelů, ale jestli si pamatuju dobře, tak se nedošlo k závěru, že to jde.
Ale asi by to mělo spíš klady než zápory. Jestli je postava zkušená se dá zjistit IC informacema a nikdo by si nebyl jistej, jestli ten tipan je tak slabej jak vypadá... a nikdo by se nemusel zabejvat tím, že má někdo vyšší nebo nižší level.
Posted: 14:41 22. May 2007
by Daanri
Ja som niekde videl ze to ide prekryt ciernou obrazovkou

a urcite by to malo len klady a myslim ze asi ziaden zapor.

Posted: 14:56 22. May 2007
by Michal
Ještě aby se přitom nevidělo, jestli je tam zlej DM kterýmu z hlavy roste stromeček (já)
Všechno má zápory, ale u něčeho se ty zápory nemusí vůbec projevit. Třeba u tohodle bysme na žádnej opravdovej zápor přijít nemuseli

Posted: 17:43 22. May 2007
by Kiri
Chicht chicht, Rad bych se vratil k tem akcim a nekacim pevnina vs. ostrovy...
Ja nevim, ale moje mostava je neutralni, zcehoz taky vypliva to co vypliva, bohuzel se to nekomu nelibilo, takze sem musel omezit jiste veci. Jenze nema smysl neco vypravet, protoze o tom vedej stejne vyvoleni. Vzheldem k OOC a IC a vynaseni nema cenu porkacovat. Jen muj osobni nazor: Jediny cisty kladas na pevnine byl Balian, ostatni jsou bud neutralove, malo kdo zmatene dobry, ale nechci na nikoho ukazovat nic nikomu vyvracet. Na 100% znam i reakci (vasi)

Posted: 18:00 22. May 2007
by Daanri
No a na toto by bolo zas tema na dalsi samostatny flame myslim ze uz cislo 3.

Hra podla presvedcenia.

To kto ma ake presvedcenie je jedna vec, ale ver mi ze sa hodne mylis v tom presvedceni postav. A vela neutralov sa niekedy sprava lepsie ako sam paladin Balian.

Co sa tyka "akcii a neakcii" pevnina vs ostrovy, tak si uvedomte jednu zasadnu vec....pevnina je jedna strana a ostrovy su druha strana....pevnina je viacmenej frakcia dobra (poriadku, zakonov...) a ostrovy su frakcia zla (anarchie, nicenia...). Z toho podhladu ziadne "kamaradickovanie" jednej alebo druhej strany nie je pripustne verejne. Bud jedna alebo druha strana dotycnych jedincov skor ci neskor odstrani a to velmi rychlo ako zradcov. (pre jasne vysvetlenie toho co by ostrovy mali asi byt)
edit: a este dodam, ze z vyssie popisanych dovod by nemalo byt pripustne hrat postavu jak na ostrovoch tak na pevnine....hrozi moznost chtiac ci nechtiac prenasat IC informacie z jednej strany na druhu.
Posted: 18:10 22. May 2007
by igor
Jsem pro skrytí levelů při logu

Můžu potvrdit že xyz s Rognaram "vyhrožoval, byl drzej a vydíral" i když byl na nižšim lvl než oběť (Adrios).
2Kiri: "vyplívat"? *rychle si zakreje oči

Posted: 18:17 22. May 2007
by Sylmael
To skrytie levelov neriesi NIC ABSOLUTNE. Pretoze je sposob ako to zase odkryt. Nebudem davat navody, ale verte mi ze to ide! Mimochodom pri pohlade na svietiacu postavu hned kazdy vie ze by to mohol byt mag, ak vidi premonition vie ze je cca 17+ lvl. To je uz znalost hry a malokto by to poprel.
Posted: 18:18 22. May 2007
by Rejty
Tak podvadet se dycky da, kdyz bude nekdo chtit. Ale snad to tu neni samej podvodnik...
Posted: 18:19 22. May 2007
by Sylmael
Je na case dat dole tie ruzove okuliare...
Posted: 18:20 22. May 2007
by Rejty