Re: Strážce klenotnictví
Posted: 15:44 10. Dec 2008
a aby se obcas dala zabit a stahnout z kuze, abys nemusel nikam chodit expit, ne?nomis_b wrote:no jesta by tochtelo cisnici venku. nejakou hezkou, co b ytaky prodavala. nebavi me furt chodit dovnitr, kdyz chci pivo.
P.S: A rovnou by mohla vykupovat kozky, at nemusim ke smelinari a prodavat aj ozdravne lahve, at nemusim ke korenarce pro lektvary