Page 2 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 19:52 16. Dec 2008
by Krata
Taky to občas padlo když se chtělo lognout DM
Re: Pady serveru
Posted: 20:09 16. Dec 2008
by igor
kucik wrote:to musí bejt nějakej větší neřád
No dobře, přiznávam se

Sem vždycky po resu šel vybrat loot a nechtěl sem čekat.
Re: Pady serveru
Posted: 20:11 16. Dec 2008
by Rejty
Ja zase ted nemam cas bejt ve hre, tak aspon necekane restartuju server, aby hraci chcipali.

Re: Pady serveru
Posted: 00:08 17. Dec 2008
by cmon
no me se stalo ze kdyz sem prodaval nejaky craftovy veci tak to zrovna padlo...
Re: Pady serveru
Posted: 19:06 17. Dec 2008
by nomis_b
kucik wrote:To bude nějaká jiná haluz. Scripty to podle mě neshazujou, to musí bejt nějakej větší neřád.
haky ? taky jich posledni dobou pribylo dost.. nemuze byt nejakej blbej tileset treba?
Neda se spustit nejaka diagnostika zateze serveru?? Osobne by men to celkem zajimalo, jak moc treba bere z vykonu serveru craft.
Re: Pady serveru
Posted: 19:15 17. Dec 2008
by kucik
Teď jsem našel hak, kterej tam někdo zapomněl zkopírovat - ten to mohl dělat.
Zátěž serveru můžu sledovat a zajímavý bylo, že vytížení serveru ani moc nekorespondovalo s počtem hráčů na serveru. Craft je imho celkem malej kousek výkonu. Jinak už mám skoro hotovou testovací platformu, která by měla bejt přístupná z CZF a v budoucnu snad i z venku. Na ní by se pak mělo zkoušet kdeco, aniž by se to muselo dělat na ostrym serveru.
Re: Pady serveru
Posted: 20:19 17. Dec 2008
by nomis_b
toz to by bylo super, kdyby to byla takova prkotina a vse zase bezelo, jak ma.
Re: Pady serveru
Posted: 20:23 17. Dec 2008
by kucik
Snad jo. Imho by se to mělo srovnat nejpozdějc až se přidá ten poslední tileset. Tzn. tak do tejdne.
Re: Pady serveru
Posted: 21:03 17. Dec 2008
by monstera
Dnešní dva pády těsně za sebou po 10 hodině dopoledne odnesla Sandra úmrtím v době kdy si šla pro postup na 20 level - to jest skoro 10 K expů, a měla u sebe 125 000 zlatých. Děkuji tomu, kdo ty pády serveru způsobil !
Re: Pady serveru
Posted: 21:14 17. Dec 2008
by Rejty
Hajzl ten, kdo to udelal schvalne!!!
Re: Pady serveru
Posted: 21:17 17. Dec 2008
by Tretas
přesně to by se mělo potrestat!!! tak nechceš třeba říct nějakému ochotnému DM, který ti bude duvěřovat že jsi o to vše přišla kvuli vypadku?
Re: Pady serveru
Posted: 21:47 17. Dec 2008
by Krata
Za ty výpadky nemůžem... sice možná hledáte někoho na koho to svrhnout a koho zlinčovat ale my určitě nestojíma u talčítka (výpadek) a jen tak z hecu ho nemačkáme.. a už vůbec nekoukáme na to jak moc velký máte postupy aby sme vám to schodili v nejlepšim
Re: Pady serveru
Posted: 22:01 17. Dec 2008
by Tretas
tak to je nám snad všem jasné že jak vidíte někoho že si jde pro lvl že ho nazabijete

prostě se stává že to vypadává a prostě ztráta 125 000 opravdu DOST nase.. ale prostě se nedá nic dělat.

radši tu Thalii ted vubec nezapínejte jako já

(nezapínám protože nemám čas)

Re: Pady serveru
Posted: 23:57 17. Dec 2008
by monstera
Tretas wrote:přesně to by se mělo potrestat!!! tak nechceš třeba říct nějakému ochotnému DM, který ti bude duvěřovat že jsi o to vše přišla kvuli vypadku?
O náhrady nežebrám, nahraju si to znova sám. Jen publikuji svoje rozhořčení nad tím, že to pořád padá.....
Re: Pady serveru
Posted: 00:01 18. Dec 2008
by Jonny
Tak se Krato priznej, ja to tlacitko videl...
