Page 2 of 3

Re: Vánoční sbírka

Posted: 21:19 15. Dec 2008
by igor
monstera wrote: Škoda, že jsem jedináček, mít tak starší ségru, hned bych nám ji poslal. Mimochodem, mě bude v dubnu 65....
Pro Phottera by to bylo akorát ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vánoční sbírka

Posted: 22:04 15. Dec 2008
by photter
neser, sem pedofil :-Ł

Re: Vánoční sbírka

Posted: 22:56 15. Dec 2008
by Žorž
No tak! Byl bych nerad, kdyby tak ušlechtilá myšlenka a výzva skončila tak mrzkými slovy. Zanechme hádek a slov o zvrácenostech! Proto, prosím, se mějme a mějme se pěkně...a vůbec, nehledě na mateirální statky.

PS. Ale když nám přispějete, budeme se my všichni mít ještě o mnoho krásněji. Na to nezapomínejme v časech vánočních.

Re: Vánoční sbírka

Posted: 12:28 16. Dec 2008
by Kiri
Todle to to by chtel na lamery :D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 14:33 16. Dec 2008
by Rejty
Děkujeme za první došlé příspěvky!

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:53 16. Dec 2008
by Krata
přejeme dobrou chut!

Re: Vánoční sbírka

Posted: 20:06 16. Dec 2008
by Žorž
Hmm...tak to jsme mohli čekat, Kráťo...zase si příspěvky ulijou do Plzně a Plzeňáci nalijou do jen sebe! Kdyby nám poslali poštou alespoň tu neodborně ohlodanou kůrku od melounu - každému jednu. :evil:

Re: Vánoční sbírka

Posted: 20:08 16. Dec 2008
by Rejty
To je na prispevatelich, kam to poslou. :mrgreen:

Re: Vánoční sbírka

Posted: 20:45 16. Dec 2008
by Pajule
no joo Plzen je prostě Plzen :twisted:

Re: Vánoční sbírka

Posted: 21:04 16. Dec 2008
by nomis_b
Rejty wrote:To je na prispevatelich, kam to poslou. :mrgreen:
------ nekde v Plzni -------
hrac: Mas pro mne nejakou praci?
NPC: Jo obcas tady mivam baliky do ruznych mest.
hrac: Mas zrovna nejaky balik?
NPC: Jo mam tady zasilku do Prahy. Jsou to kosti z nejaky hostiny. Jestli to zvlasdnes z Plzne do Prahy za 0.1 hodin, treba ti za to daj i pusu.
hrac: dobre, tak ja si ho vezmu.

------ Nekde v Praze------------
hrac: Mas pro me nejakou praci?
NPC: No obcas tu myju zachody, tak jestli my s tim chces pomoct?
hrac: Mam pro tebe balik.
NPC: Balik? pro mne?
hrac: jiste, no prej je to nekam sem.
NPC: *nejiste otevre balik *Co to je za sajrajt, vzdyt to sem si vubec neobjednala!
hrac: No a co mi za nej das?
NPC: Tak leda pusu.
hrac: Toz to je dobry, ja uz cekal, ze dostanu jen desetinu ceny *evidentne se mu ulevi*
NPC: *dava mu pusu*
hrac: *Omdli*

Re: Vánoční sbírka

Posted: 22:12 16. Dec 2008
by Krata
:D :D

Já bych třeba kostišku olíznul... notak lidi, slitujte se nad chudákama jako sem já a žorž...

EDIT: na ostatní se vybodněte!

Re: Vánoční sbírka

Posted: 17:39 17. Dec 2008
by Tretas
:D :D :D přesně pošlete něco kratovi!!!

krato za toto podpoření budu chtít minimálně 2 Questy :-D :-D :-D :-D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 21:24 17. Dec 2008
by Gorrgorroth
Bracha je prostě vyděrač, ale navrhuju menší sbírku do rožnova, pro 3 hráče se to určitě vyplatí...

Re: Vánoční sbírka

Posted: 22:03 17. Dec 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: :D :D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 22:42 17. Dec 2008
by igor
Gorrgorroth wrote:Bracha je prostě vyděrač, ale navrhuju menší sbírku do rožnova, pro 3 hráče se to určitě vyplatí...
Co že si to řikal? Že dělat questy pro 3 hráče se nevyplatí? Tady je hrozně špatně slyšet... :mrgreen: