Page 2 of 2
Re: brousky
Posted: 13:34 27. Dec 2008
by Sorrow
igor wrote:No nevim, brousek tak leda na kosu... to s mečem nemá nic společnýho. A zavedlo by se třeba taky šitíčko na rukavice nebo nebo pasta na zuby pro lepší stisk?
Proc jen na kosu???
Secnost jde pouzit na vice zbrani.
Co se tyce tveho lobingu za mnichy, tak to tady asi neni ten spravnej topic.
Ale urcite by se to dalo aplikovat pro vsechny zbrane, i na ty tve rukavice ikdyz s jinym bonusem...
Re: brousky
Posted: 13:43 27. Dec 2008
by igor
Podle mě je to prostě kravina... kovář to brousí na velkej brusce nebo to strčí do ohně a znova překove ostří. Brousek je tak na maximálně na nůž a ne že plivnu na meč, 2x přejedu brouskem a mam ostrost. Si to zkuste v reálu naostřit třeba tu sekeru brouskem

Re: brousky
Posted: 13:46 27. Dec 2008
by Sorrow
No prave ze sem to zkousel.Podivej se treba nekdy na eurosportu na ty lesacke zavody.Tam si taky doostrujou sekery pred startem

Re: brousky
Posted: 13:53 27. Dec 2008
by igor
Sorrow wrote:No prave ze sem to zkousel.Podivej se treba nekdy na eurosportu na ty lesacke zavody.Tam si taky doostrujou sekery pred startem

To je jenom pro efekt, přece nejdou na závod s tupou sekerou se zubama po tom co mlátili do slizu na kamennej podlaze nebo půl hodiny udolávali mitrilovýho golema

Btw používaj aspoň sekery Fiskars?
Re: brousky
Posted: 14:08 27. Dec 2008
by Sorrow
To nebyl vtip.
Bojovnik taky nebeha s tupou sekerou a presto nepohrdne secnosti od maga.
Fakt si nemyslim ze je to blbej napad.
Co se tyka te znacky, tak to nevim ale mozna Bersekr by vedel

Re: brousky
Posted: 14:14 27. Dec 2008
by Lord_Berserk
urcite to byl tupej STIHL

...se ptas toho spravnyho Lumberjacka

Re: brousky
Posted: 16:39 27. Dec 2008
by Kiri
Nemate trebas tuseni, ze je tu daleko vic porteba zamakat s textarenim nekde jinde? Brousek je sice peknej napad, ale zatim bych to odlozil tak na za dva roky... cooz ? BTW kouzelnik neni vyhodnejsi nez brousek? sice slape za warem, ale dava boosty jenom za to, ze mu pak nedate zadnej loot, stejne ztoho ma min XP...tak co sebou tahat nakej kus sutru + poradnej valecnik ma na udrzbu zbrani sluhy.

Re: brousky
Posted: 17:11 27. Dec 2008
by Sorrow
Kiri, vis kde je zadanej tenhle topic?
Napady a pripominky.Nekdo napsal napad a nasleduje debata.
Tyhle pripominky sou akorat k nasrani.
Odklepnu pro precteni dalsiho nahledu na tenhle napad a musim cist
takove kraviny.Nic proti tobe ale co si zkusit zalozit svuj topic o kravinach at se nemusim pak bat odklikavat neco, pri pomysleni cteni tuny kravin ktere nemaji nic spolecneho s tematem.
Coz je vlastne i tenhle muj posledni prispevek.
Proc ho musi ted nekdo cist...
Re: brousky
Posted: 17:17 27. Dec 2008
by Kiri
Kraviny? vyadreni nazorus nekolika resenima nemyslim, ze az tolik OT nejsou. Zacinam mit pocit, ze si kazdej precte jenom meno autora a nad zbytkem nepremejsli, ale to jde uz mimo me. Svoje sem napsal, tim koncim tva Mana

Re: brousky
Posted: 15:45 29. Dec 2008
by Neithan1
igor wrote:...
vsetko co ma cepel sa da brusit
No a ta pasta ? Dal by som ju druidom. Mohli by snou medvedom lestit kliku.