Re: Mula v dílně
Posted: 19:41 29. Dec 2008
Tam je trosku problem, ze frakce se nastavujou, kdyz hrac vleze do lokace, tim padem nez tam vleze, neni jasny, jestli je zvire pratelsky, nebo nepratelsky. Taky by to melo vynechavat hidnuty a invis postavy.