Page 2 of 6
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 12:37 05. Jan 2009
by kucik
DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.
jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 16:54 05. Jan 2009
by Aznar
kucik wrote:DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.
jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.
pod tohle bych se taky podepsal, vcetne toho itemu
nerikam, ze musite souhlasit se zpusobem, ale pokusil sem se myslim celkem srozumitelne vysvetlit, co k vyse popsanymu jednani vedlo, nerikam, ze s tim musi vsichni souhlasit, ale porad je to dle myho vetsi moznost, jak si zahrat (v praxi to tak skutecne je), nez kdyz nahodime odpor a berserk prvni ranou posle devastem nekoho do podsveti
nikdy nebylo nasim cilem nekoho zabijet (ted myslim cilem hracu), a tomu se i hra prizpusobila, ale samozrejme se to da zmenit, pokud si bude vedeni myslet, ze to je spatne... akorat nevim, jestli to pak nevyvola jeste vetsi nevoli nez ted
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 17:41 05. Jan 2009
by Sveneld
jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party

- nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 18:28 05. Jan 2009
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:jenze u tebe bersi uz je to tezky.. vono i z IC fora je videt, ze s tim pulorkem s obri sekerou asi nebude zadna sranda.
I kdyby si nemel ke mna odpor, tak se od tebe budu drzet radsi dal.
Nebo naopak hned zautocim, abych dostal kyzenou odmenu


dyt ja vim... ale je tu i mensina hracu, ktera necte forum
neboj ja ti to za toho zlyho M'elzara voplatim

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 10:47 06. Jan 2009
by DenGrasse
Sveneld wrote:jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party

- nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem

tumáš! já eště nejsem ani u stovek!

(a nemrtví krev beztak nemají...

)
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 19:42 07. Jan 2009
by Dark_Sidius
Odpor vždy, všude a na všechny!

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 21:32 07. Jan 2009
by Kiri
Dark_Sidius wrote:Odpor vždy, všude a na všechny!

jo, asi taky zacnu provozovat

souhlasim ve vsech bodech

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:48 10. Feb 2009
by Dron
Ohledně odporu mám ještě jeden dotaz: Je nutné to dát pouze v případě, že opravdu má postava jasný úmysl někoho napadnout a napadne ho a nebo je to možné dávat i jako takový poslední stupeň, než k něčemu dojde, aniž by k tomu muselo dojít?
Nebo tedy je to jen jakýsi systémový stav sloužící k nastavení správných hodnot během boje a nebo to lze použít jako zobrazení nálady postavy k jiné bez toho, že to ještě musí znamenat útok a je možné to třeba během rozhovoru odvolat?
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:53 10. Feb 2009
by kucik
Obecně když dáš někomu odpor, tak to nemůže bejt na škodu až na nějaké vyjímečné případy. Například pokud se potřebuješ vyspat a někdo ti dá odpor, tak nemůže být blízko (ikdyž mám pocit, že se spánkem jaký funguje teď to už neplatí), nebo se na tebe může vrhnout jeho přítelíček - ale to je jeho chyba.
Spousta lidí dává odpor všem hned při loginu.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:00 10. Feb 2009
by Dron
Tak dobrý, já jen že se na mě nějaký hráč přes tell obořil, že si jentak nahazuju odpor na jeho postavu (po tom, co se vedle mě objevil, okradl mě a jeho past zabila na náměstí v Karatě dítě - alespoň jak to viděla moje postava).
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:26 10. Feb 2009
by Krata
Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc

.. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:29 10. Feb 2009
by Theogil I
Krata wrote:Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc

.. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno

Muhehe Kráťovi mlýny melou pomalu ale přece ..... já už slyším jejich hlas.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:47 10. Feb 2009
by Jeanes
Jak se to vlastně řeší s přátelíčkama a vyvolanou havětí, když mě má někdo v nepřátelství? Existuje nějaký rozkaz, aby ho hnedka nenapadli a čekali na můj povel?
Dám příklad. Až zase potkám parchanta který už mě dvakrát spráskal bez vyhlášení nepřátelství, tak si budu muset dát hned odpor abych měl šanci se ubránit, protože je o 11 lvl výš než já. Jenže moje vyvolané potvory se na něj hned vrhnou a nedojde ani k žádnému rozhovoru :/ jak to mám udělat aby jsme se na sebe hnedka od pohledu nevrhli, jde to nějak?
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:48 10. Feb 2009
by Tretas
nefunguje mu dát jenom příkaz stuj na mistě?
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:00 10. Feb 2009
by Jeanes
aha, to by mohlo fungovat, zkusím to, ale když těch potvor mám víc, tak to asi nestihnu :/ asi snad nějakým rychlým způsobem klepnout na nepřátelsví a je rychle zastavit....