Page 2 of 4
Re: sekyrka
Posted: 13:15 05. Jan 2009
by kucik
Kdyby s tim sekal do dřeva, tak je mi to putna, ale on s pořád seká do drowek.
Re: sekyrka
Posted: 13:17 05. Jan 2009
by DenGrasse
multidrowkorubec?

odporné...

Re: sekyrka
Posted: 13:23 05. Jan 2009
by Rejty
Tak at si kazdej chodi se sekerkou. To bude fakt drsnak! Stejny zraneni ma obusek, akorat tohle ma o jedna vyssi nasobitel kritiky... Sakra, aby postava nedala kyklopa na prvnim levelu!

Re: sekyrka
Posted: 10:08 10. Feb 2009
by Dron
Už se to nějak pořešilo s těma dřevorubeckýma sekyrkama?
Re: sekyrka
Posted: 12:41 10. Feb 2009
by nomis_b
Rejty wrote:Tak at si kazdej chodi se sekerkou. To bude fakt drsnak! Stejny zraneni ma obusek, akorat tohle ma o jedna vyssi nasobitel kritiky... Sakra, aby postava nedala kyklopa na prvnim levelu!

Tak mam udelat ty pracovni rukavice? Nebo treba udelat nejakou dyku, co bude alespon trochu pripominat sekeru a tim padem by ji mohl pouzivat kazdej a upravil bych skripty tak, ze by se s ni to drevo dalo sekat??
Re: sekyrka
Posted: 12:42 10. Feb 2009
by Rejty
Tak ať se přendá sekerka mezi jednoduchy zbraně?
Re: sekyrka
Posted: 13:15 10. Feb 2009
by kucik
ok
Re: sekyrka
Posted: 10:50 11. Feb 2009
by DenGrasse
to nepomůže těm, co jednoduchý zbraně nemůžou používat... když už editovat hak, tak tam přidat použití pro ty ostatní skupiny.
Re: sekyrka
Posted: 12:14 11. Feb 2009
by Kiri
Re: sekyrka
Posted: 14:52 11. Feb 2009
by monstera
Nevím, ale postava se silou 8 vlající na konci násady krumpáče mi připadá poněkud absurdní !
Re: sekyrka
Posted: 15:58 13. Feb 2009
by DenGrasse
musel by se do skriptu přidat test, jestli jí divoké máchnutí dvěma krumpáči neroztrhne vejpůl

Re: sekyrka
Posted: 17:56 13. Feb 2009
by Kiri
DAniel mel silu 10

a s krumpacema se ohanet nahodou umel, Nikdo schopnej (krom monstery) tenkrat ve hre nebyl (nepocitam dalsi vyjimky..)

takovej nastvanej carodej s krumpacem!!!

Re: sekyrka
Posted: 15:38 09. Mar 2009
by DenGrasse
Takže jsem zhodnotil situaci s nástroji:
Kladívko, malý i velký krumpáč se svým mágem použít můžu

ale dřevorubeckou sekerku stále ne.... nevím jestli se to opravovalo (soudím že ano podle změněné použitelnosti u krumpáče), ale zjevně nedostatečně
k tý sekerce to asi chce donastavit featy wizzard, monk a rogue
Re: sekyrka
Posted: 15:44 09. Mar 2009
by kucik
Neopravovalo, ale brzo se v tech 2dackach asi stejne budu hrabat.
Re: sekyrka
Posted: 11:26 09. Apr 2009
by innfra
Myslím že přidělávat sekyrce na dřevo povolání, které jí mohou použít, protože snadno přehlédneš třeba barda

Nejlepší by bylo lepší, kdyby byla zařazená do Simple weapons, ty má snad každá postava automaticky...
EDIT: aha, tohle už tu zaznělo, tak nic, nečetl jsem od shora
