Page 2 of 4

Re: sekyrka

Posted: 13:15 05. Jan 2009
by kucik
Kdyby s tim sekal do dřeva, tak je mi to putna, ale on s pořád seká do drowek.

Re: sekyrka

Posted: 13:17 05. Jan 2009
by DenGrasse
multidrowkorubec? :mrgreen: odporné... :twisted:

Re: sekyrka

Posted: 13:23 05. Jan 2009
by Rejty
Tak at si kazdej chodi se sekerkou. To bude fakt drsnak! Stejny zraneni ma obusek, akorat tohle ma o jedna vyssi nasobitel kritiky... Sakra, aby postava nedala kyklopa na prvnim levelu! :shock: :mrgreen:

Re: sekyrka

Posted: 10:08 10. Feb 2009
by Dron
Už se to nějak pořešilo s těma dřevorubeckýma sekyrkama?

Re: sekyrka

Posted: 12:41 10. Feb 2009
by nomis_b
Rejty wrote:Tak at si kazdej chodi se sekerkou. To bude fakt drsnak! Stejny zraneni ma obusek, akorat tohle ma o jedna vyssi nasobitel kritiky... Sakra, aby postava nedala kyklopa na prvnim levelu! :shock: :mrgreen:
Tak mam udelat ty pracovni rukavice? Nebo treba udelat nejakou dyku, co bude alespon trochu pripominat sekeru a tim padem by ji mohl pouzivat kazdej a upravil bych skripty tak, ze by se s ni to drevo dalo sekat??

Re: sekyrka

Posted: 12:42 10. Feb 2009
by Rejty
Tak ať se přendá sekerka mezi jednoduchy zbraně?

Re: sekyrka

Posted: 13:15 10. Feb 2009
by kucik
ok

Re: sekyrka

Posted: 10:50 11. Feb 2009
by DenGrasse
to nepomůže těm, co jednoduchý zbraně nemůžou používat... když už editovat hak, tak tam přidat použití pro ty ostatní skupiny.

Re: sekyrka

Posted: 12:14 11. Feb 2009
by Kiri
Rejty wrote:Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co s krumpacema? ... asi zacnu dalsi postavu :twisted:

Re: sekyrka

Posted: 14:52 11. Feb 2009
by monstera
Kiri wrote:
Rejty wrote:Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co s krumpacema? ... asi zacnu dalsi postavu :twisted:
Nevím, ale postava se silou 8 vlající na konci násady krumpáče mi připadá poněkud absurdní !

Re: sekyrka

Posted: 15:58 13. Feb 2009
by DenGrasse
musel by se do skriptu přidat test, jestli jí divoké máchnutí dvěma krumpáči neroztrhne vejpůl :mrgreen:

Re: sekyrka

Posted: 17:56 13. Feb 2009
by Kiri
DAniel mel silu 10 ;-) a s krumpacema se ohanet nahodou umel, Nikdo schopnej (krom monstery) tenkrat ve hre nebyl (nepocitam dalsi vyjimky..) :mrgreen: takovej nastvanej carodej s krumpacem!!! :twisted:

Re: sekyrka

Posted: 15:38 09. Mar 2009
by DenGrasse
Takže jsem zhodnotil situaci s nástroji:

Kladívko, malý i velký krumpáč se svým mágem použít můžu :mrgreen: ale dřevorubeckou sekerku stále ne.... nevím jestli se to opravovalo (soudím že ano podle změněné použitelnosti u krumpáče), ale zjevně nedostatečně :mrgreen:
k tý sekerce to asi chce donastavit featy wizzard, monk a rogue

Re: sekyrka

Posted: 15:44 09. Mar 2009
by kucik
Neopravovalo, ale brzo se v tech 2dackach asi stejne budu hrabat.

Re: sekyrka

Posted: 11:26 09. Apr 2009
by innfra
Myslím že přidělávat sekyrce na dřevo povolání, které jí mohou použít, protože snadno přehlédneš třeba barda ;-)
Nejlepší by bylo lepší, kdyby byla zařazená do Simple weapons, ty má snad každá postava automaticky...

EDIT: aha, tohle už tu zaznělo, tak nic, nečetl jsem od shora :oops: