Page 2 of 2
Re: Obchody
Posted: 18:40 05. Jan 2009
by kucik
Obnoveno ze zálohy.
Re: Obchody
Posted: 21:03 05. Jan 2009
by nomis_b
a jak stare? to tak vypada, ze nefunguje par mych poslednich uprav. nebo mam radsi vsechno za posledni tyden poslat znova?
Re: Obchody
Posted: 21:05 05. Jan 2009
by igor
3.1. 21:46
Re: Obchody
Posted: 21:36 05. Jan 2009
by nomis_b

tak abyhc sel exportovat radsi uuuplne vsechno

Re: Obchody
Posted: 21:56 05. Jan 2009
by kucik
Ten modul jeste neni nahranej. Je aktualni akorat bez mejch poslednich uprav.