Page 2 of 2

Re: Server Offline

Posted: 12:47 11. Jan 2009
by jaara
Kurna, clovek o nicem nevi :?

Re: Server Offline

Posted: 12:52 11. Jan 2009
by igor
jaara wrote:Kurna, clovek o nicem nevi :?
skoro hned jak ses připojil na icq, tak sem ti napsal... nebo chceš telefonovat domů? :)

Re: Server Offline

Posted: 12:55 11. Jan 2009
by jaara
nomis_b wrote:jak uz sem rikal, nahodne deje, furt se neco posira, nevis co.. jo to je presne to, co mi delala posrana RAMka. Winy to samy od sebe nezjisti a proste tam posilaji informace, ktera ta blba RAMka spatne vyhodnoti :?
1) nejsou tam Winy ;-)
2) Kazdy zatimni problem mel vysvetleni



Uz to jede..

Re: Server Offline

Posted: 12:55 11. Jan 2009
by jaara
igor wrote:
jaara wrote:Kurna, clovek o nicem nevi :?
skoro hned jak ses připojil na icq, tak sem ti napsal... nebo chceš telefonovat domů? :)
Kurna, tady selhala Miranda, ktera mi neukazala nove zpravy :-)

Re: Server Offline

Posted: 12:58 11. Jan 2009
by Hassan
Skveli tak jsem se pripojil a opet to spadlo :twisted :evil: !!!!!

Re: Server Offline

Posted: 13:01 11. Jan 2009
by Lord_Berserk
dela to Hassan zruste mu ACC :mrgreen:

Re: Server Offline

Posted: 13:03 11. Jan 2009
by Hassan
Ne ne ja nic ja malej bojovnik :| Hele jako nevim ale jen co se mi nacte ta lokace sidlo nositelu zahuby tak proste to padne....Chvilku to jde a pak bum :?

Re: Server Offline

Posted: 13:05 11. Jan 2009
by igor
Hassan wrote:Ne ne ja nic ja malej bojovnik :| Hele jako nevim ale jen co se mi nacte ta lokace sidlo nositelu zahuby tak proste to padne....Chvilku to jde a pak bum :?
To je Hag Grar?

Re: Server Offline

Posted: 13:08 11. Jan 2009
by Hassan
igor wrote:
Hassan wrote:Ne ne ja nic ja malej bojovnik :| Hele jako nevim ale jen co se mi nacte ta lokace sidlo nositelu zahuby tak proste to padne....Chvilku to jde a pak bum :?
To je Hag Grar?

Jo presne a navic sou pomotany lokace jdes na vychod a si na zapade ale nazev lokace je jih :lol:

Re: Server Offline

Posted: 13:09 11. Jan 2009
by igor
Po resu by ses měl objevit v hostinci...