Page 2 of 2

Re: hudba v lokacích

Posted: 13:00 13. Jan 2009
by Tretas
jo jako v pohodě se bez toho dá hrát, jestli se to neopraví tak se svět nezboří :-D

Re: hudba v lokacích

Posted: 14:02 13. Jan 2009
by Dron
Mimochodem hudba je pěkná a docela by mě zajímalo, co to všechno je. Identifikovám pouze soundtrack Barbar Conan (pravděpodobně nejlepší soundtrack všech dob).

Re: hudba v lokacích

Posted: 14:23 13. Jan 2009
by nomis_b
ja hudbu z bg1 i 2

Re: hudba v lokacích

Posted: 14:35 13. Jan 2009
by Krata
já sem nepoznal vůbec nic a taky mě to zajímá

Re: hudba v lokacích

Posted: 19:14 13. Jan 2009
by Lord_Berserk
nejhezci hudba je podle me v Hagolu :twisted:

Re: hudba v lokacích

Posted: 20:06 13. Jan 2009
by nomis_b
to kazdopadne, jak jsem poprve prisel do Hagolu ve 3 rano , po 5ti hodinovem upornem boji (jeste se starym smrtelnym spawnem), tak sem se malem u te hudby rozbrecel, jak na mne zapusobila.

Re: hudba v lokacích

Posted: 00:28 14. Jan 2009
by Kiri
Jaka tam je hudba?! to mi zajima :D

Re: hudba v lokacích

Posted: 02:26 14. Jan 2009
by Krata
někdy tě unesu Duergarama at si ji můžeš poslechnout

Re: hudba v lokacích

Posted: 08:38 14. Jan 2009
by Tretas
tak to já bych prosil ji radši neslyšet :-D

Re: hudba v lokacích

Posted: 11:02 14. Jan 2009
by Kiri
duegary nakopu do zadecku, pokud nekdo bude chtit zivot bude mi muset dat nejakou cenou informaci (treba kudy tam)...smrt ho stejne asi nemine ;-)

Re: hudba v lokacích

Posted: 11:37 14. Jan 2009
by Krata
hele já sem DM a věř, že dokážu udělat aby ses nemohl pohnout.. takže tě prostě unesou duergaři! :D

Re: hudba v lokacích

Posted: 12:35 14. Jan 2009
by Tretas
:D :D tohle je vyhruzka!! :mrgreen:

Re: hudba v lokacích

Posted: 13:28 14. Jan 2009
by Kiri
JA vim ze si DM!!! uz jenom proto ti to nechci ulechcit :D v Kruhu si byl porat muj podrizeny!!! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: