Page 2 of 2

Posted: 20:43 24. May 2007
by Michal
V půl třetí ráno, po 6 hodinách questu by třeba i někdo, kdo si to o sobě nikdy nemyslel, chtěl maličko popoběhnout :D

V papírovym DnD se taky z města do města necestuje přes čtverečky. No jo, tady jsou ty vzdálenosti trošku jiný :D Myslím, že žádnej problém nevyvstává a neexistujou ani dva tábory s diametrálně odlišnejma názorama na tuhle věc.

Já teda nikoho nutit skákat nebo neskákat nebudu a nevim tady o nikom, kdo by někoho nutil :D Vždycky jde o to, aby byla zábava a pěkná atmosféra. Vždycky byli lepší hráči co Q táhli a zpestřovali hru, ale byli i takový, co nic moc nedali. Hráče tu máme víceméně dobrý a víceméně se i daří naplňovat hlavní myšlenku PW Thalie. Samozřejmě, že se něco nepovede a někde je místo pro zlepšení, ale slušný lidi se snad do sedínky dohodnou a budou se bavit všichni, ne :D

Sem to přehnal se smajlíkama, a všichni stejný koukám, tak ať je změna :idea: 8)