Page 2 of 10

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 23:41 12. Jan 2009
by Rejty
zachy wrote:vim ze programovani je sračka... sam se to učim... :(
Jen se uc! Pak te zaukolujeme. :mrgreen:

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 12:58 13. Jan 2009
by Harlequin
Nehraješ Zachy aktuálně za pána smrti?

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 12:59 13. Jan 2009
by Tretas
hraje :-D

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 13:06 13. Jan 2009
by Theogil I
Nebuďte na něj zlý, všichni přece čas od času kopeme za svůj tým a za svoje chutě. A propo dlouho jsem nebyl ve hře bo měníme okna na paneláku ... skvělý nápad v -10 a proto drobný dotázek, už mořidla moří? :lol:

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 13:10 13. Jan 2009
by Kiri
nemorili nekdy?...btw uz je Garu nejaka dilnicka aspon na drevarinu?

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 14:26 13. Jan 2009
by nomis_b
garu - ??

btw: jo moridla funguji. Oprava byla udelana hned, jen se to trosku s temi padami a obnovami zamotalo.

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 15:11 13. Jan 2009
by Gorrgorroth
co třeba že by si učedníci ochočovali draky... :mrgreen:

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 15:33 13. Jan 2009
by Miky
Přemýšlel jsem a co kdyby se nějak udělalo.. stejne tak jak to je u hraničáře a zvířat... tak u Pána smrti a nemrtvých aby na něj neůtočili... Je to logický že pána smrti přece nebudou útočit nemrtví...
Není to logické, nemrtví útočí i na jiné nemrtvé. Asi PM dovedou rozpoznat, ale jinak jim je u jejich vyhnilých zadnic. Takhle schopnost je, ale tuším že do nwn to z dnd nepřevzali. Měli by to umět někteří kneží, misto odvrácení nad nemrtvýma převezmou kontrolu, na Gwain Tharru, který byl založený na PRC to fungovalo dobře. PM by měl mít schopnost ovládnou nemrtvého (stejnou jako kouzlo) od páté úrovně.

Jinak to co z PM udělali "experti" z bioware je zabugovaná karikatura, za kterou si rád zahraje (kord na serveru kde jsou jen dualclassy a nutnost do něj narvat 10lv) jen skalní příznivec nebo newbie. První, co by se na PM mělo změnit je růst spell caster lvlu...taky by nebylo na škodu ho zakořenit do reálií :wink:

Tady je kdyžtak odkaz na Libris Mortis (pdf):http://www.4shared.com/file/24624864/9b ... rr=no-sess

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 15:44 13. Jan 2009
by Rejty
Miky wrote:První, co by se na PM mělo změnit je růst spell caster lvlu...
Jo, tohle je pekne debilni bug. Se zvysovanim sesilatelskyho levelu by byl v pohode hratelnej...

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 15:48 13. Jan 2009
by kucik
Že by se sčítal level čaroděje a PM? To by snad šlo udělat.

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 15:59 13. Jan 2009
by Rejty
To by bylo super, to je hlavni problem tohohle povolani...

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 16:17 13. Jan 2009
by photter
já myslim, že hlavní problém tohodle classu je nárůst AC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 17:08 13. Jan 2009
by Miky
kucik wrote:To by snad šlo udělat.
Oblíbená fráze scripterů a programátorů :D Ale vážně, pokud to jde, tak směle do toho, učinit jedno povolání hratelným není málo. Nejen že se ten lvl nesčítá, PM ho prostě nedostává.

Druhý problém jsou nemrtví, v bioware se vybodli na jejich lvl, asi moc práce:D, tady jsou silnější upraveni. Platí to i u PM? Ono by bylo nejlepší mu to povolávání komplet předělat. Kromě mumie (jen na 9lv PM) a kostlivce náčelníka (PM 10+) jsou použitelní maximálně na zisk času při útěku...

photter wrote:já myslim, že hlavní problém tohodle classu je nárůst AC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mně to přijde jako problém hlavně z RP pohledu, zatímco v DnD si vyrobí fešáckou zbroj z kostí, v nwn mu zkostnatí kůže (nebo ztuhne?) :D, taky by mě zajímalo jak to má s očima. Pak má tu svojí hnátu. Jak se chovat když někoho takového potkám? A jak se zachovají vesničani?

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 17:21 13. Jan 2009
by kucik
Oblíbenější mám: ,,To není bug, ale featura."

Teoreticky by to snad mělo jít nějak vošmelit. Potřeboval bych ale sehnat co nejvíc infa, jak to u něj vlastně funguje teď.

Summoni jsou tu předělaný snad všichni, takže by měli být i u PM.

Kostěná ruka apod... mno holt si na to jeden musí dávat bacha, nesvlíkat se na veřejnosti, nosit rukavice a tak dál. Stejně mu musí bejt jasný, že se to jednou musí provalit a půjde na hranici (případně utopit ve svědcené vodě).

Re: Mrtváci a pán smrti

Posted: 17:51 13. Jan 2009
by Kiri
kosti nehori, ne? ale zajimave by mozna bylo veseni :) bych se priel podivat jak se vam smeje do xichtu :D