Re: soudky piva
Posted: 17:03 13. Jan 2009
Chlapi v tymu maj takovou zasobu peknych veci!!!????
Deku bych pouzival, nerad si zasiram krasny manazersky hadry, jenze stoji randal a bojim se aby mi ji nekdo hnedka neukrad...stan je taky dobrej, taham ho neustale s sebou, ale proc ho budu pred odlogem rozebirat lehnu si do nej a pak si ho zase sbalim jenom sam pro sebe. dokonce i lucernu sem pouzival, nez sem mel financni krizi a potreboval sem ji prodat.... Ted sebou taham nejaky kadidlo co by pri pouziti melo vytahnout elemntala a nefaka...
Soudek bude fajn!!!
Deku bych pouzival, nerad si zasiram krasny manazersky hadry, jenze stoji randal a bojim se aby mi ji nekdo hnedka neukrad...stan je taky dobrej, taham ho neustale s sebou, ale proc ho budu pred odlogem rozebirat lehnu si do nej a pak si ho zase sbalim jenom sam pro sebe. dokonce i lucernu sem pouzival, nez sem mel financni krizi a potreboval sem ji prodat.... Ted sebou taham nejaky kadidlo co by pri pouziti melo vytahnout elemntala a nefaka...
Soudek bude fajn!!!