Page 2 of 4
Posted: 16:35 26. May 2007
by Kiri
Pro

Posted: 16:37 26. May 2007
by Krata
Je mi to jedno, ano jedno mi vadit nebude...
Spíš pro

Posted: 16:48 26. May 2007
by Morn
Jsem taky pro.
Posted: 17:46 26. May 2007
by photter
sem pro
Posted: 17:49 26. May 2007
by kucik
Sem s tim.
Posted: 17:53 26. May 2007
by steel_martin
Posted: 19:09 26. May 2007
by Jonny
Rozhodne pro!
Posted: 20:00 26. May 2007
by Sylmael
Zatial vsetci za upravu, tak mozme pomalicky tvorit instalator.

Posted: 20:52 26. May 2007
by pepa48
jj taky pro

Posted: 21:09 26. May 2007
by Sylmael
Instalator bude ale nie taraz cez vikend. Ja som z toho uplny blb a kamos co sa v nom vyzna nema teraz cas. Tak tych par dni/mesiacov snad pockate.
Posted: 21:17 26. May 2007
by kucik
Hele a nebude to nahodou jen pro Widle?
Posted: 21:50 26. May 2007
by Sylmael
@kucik : jop , bude asi problem na linuxe co?
Posted: 22:01 26. May 2007
by kucik
Mno a co to presne je? Snad to tam pujde nejak nacpat ruco a ostatnim pripadne udelam nejakej script na instalaci. Ale co to teda je?
Posted: 22:50 26. May 2007
by Sylmael
Achjo.. tak to spravim inac.
1. stiahnite z "docasne nedostupne"
2. rozzipujte do adresara data vo vasej zlozke nwn
3. mozte hrat
Posted: 23:03 26. May 2007
by WKing
Nechci vam do toho kecat ale. Jak chcete udelat, aby si to nainstalovali vsichni a ne jenom ti hodni. To ze si to nainstaluju ja prece neznamena ze me ostatni neuvidi ne? Ja jakoz to ten zlej taky muzu rikat, ze to mam nainstalovany, ale dal si budu koukat jak postupujete v lvlech.

Nebo se mylim?