Page 2 of 2
Re: vzhled nastavení
Posted: 22:43 20. Jan 2009
by Tretas
Raziel wrote:Z webu stranky subor rar rozbalis. Vznikne ti zlozka a v nej subory typu TGA, MDL, TXI a GUI. Vsetky tieto subory das priamo do OVERRIDE zlozky. Potom spustis hru a je to.
to igor : mdl je subor pre 3D model (graphic user interface v nwn je tiez robene ako 3D model)
bohužel tohle mi nejde

Re: vzhled nastavení
Posted: 23:13 20. Jan 2009
by Raziel
Skus najprv premenovat override na override_bak, potom si vytvor novu zlozku override a do nej vloz vsetky tie subory z raru. V override musia byt len cisto subory ziadne dalsie zlozky. Potom logni do hry a mal by si vidiet zmenu.
Re: vzhled nastavení
Posted: 08:02 21. Jan 2009
by Tretas
no pokud to nějak neudělám tak zůstanu u starého vzhledu

dnes mi to například vyhodilo všechna písmenka s hačky a čarkama takže jsem musel tam dát znova češtinu

už asi na to kašlu.
ale dík za pomoc