Page 2 of 8
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 21:51 22. Jan 2009
by Tretas
nebyl by nějaký DM ochotný nám vrátit XP? kámoš přišel o minimálně 5000 XP...
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 22:10 22. Jan 2009
by Rejty
Tretas wrote:nebyl by nějaký DM ochotný nám vrátit XP? kámoš přišel o minimálně 5000 XP...
Ty vole, kdo tam leze po kazdym padu...
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 22:12 22. Jan 2009
by Tretas
jo, ty, DÍK moc, já už radši dnes končím

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 14:26 23. Jan 2009
by Kiri
proc porat vsici creepujete? kdyz to pada, tak si zajete na pivo do hospody, ne?! Nebo zabijte par jezevcu a muzete si udelat nekde piknik

no a crafteri muzou udelat to samy a trebas se navzajem seznami hraci, co se este nikyd nepotkali

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 21:14 23. Jan 2009
by monstera
Kiri wrote:proc porat vsici creepujete? kdyz to pada, tak si zajete na pivo do hospody, ne?! Nebo zabijte par jezevcu a muzete si udelat nekde piknik

no a crafteri muzou udelat to samy a trebas se navzajem seznami hraci, co se este nikyd nepotkali

My krafteři přicházíme většinou jen o odpracovaný čas a o nervy - návrat k poslední nahrávce většinou znamená, že máme co jsme měli než jsme začli něco dělat...Ale dělat to samý čtyřikrát za sebou je poněkud otravné.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 21:19 23. Jan 2009
by igor
Tak si nabindujte na tlačítko ten příkaz "/pc soul" a klikejte na to, to prej 100% funguje na uložení... kliknutím na duši asi ne.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 00:12 24. Jan 2009
by monstera
igor wrote:Tak si nabindujte na tlačítko ten příkaz "/pc soul" a klikejte na to, to prej 100% funguje na uložení... kliknutím na duši asi ne.
Nene, ani to /pc duse nepomůže, to dělám hodně často,a přesto se po pádu serveru vracím na počátek, kdy jsem se přihlásil do hry, ne na dobu ukládání...
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 15:22 25. Jan 2009
by Tretas
nevím jestli je to pád ale teď po restu se nejde připojit
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 15:25 25. Jan 2009
by ATom
Jo mě to taky nejde píše to: Byl jsi zaveden.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 15:26 25. Jan 2009
by Addieau
Taky tak, čekala jsem na objevení výpisu hráčů a pak se připojila. Poprvé mě to vyhodilo pro ne-komunikaci se serverem(na výpis postav jsem se dostala) a podruhé se mi ukázala hláška "byl jsi zaveden".
- pokud to pomůže v nalezení problému -
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 15:28 25. Jan 2009
by nomis_b
Zarizuje se novy restart, seckejte chvilku.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 15:48 25. Jan 2009
by Tretas
proběhl rest ale stále nic

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 16:16 25. Jan 2009
by nomis_b
hm ja se dival na film ted se divam, ze fakt nic ):
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:07 25. Jan 2009
by Tretas
už to jede, honem šeco do hry!!!!

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:10 07. Feb 2009
by Gorrgorroth
Tak to spadlo, nejspíš kvůli mě, du do hry, řikejte vo co ste přišli.