Page 2 of 3
Posted: 21:56 20. Jun 2007
by 566344
Sylmael wrote:To bude nieco ine ako lag netom. Mne sa totiz stalo ze ked som zbieral tak postava nechcela vstat a zbierala... lenze ziadna hlaska nevyskocila o vysledku zberu. Utekal som prec od bavlnika - postava sa nejak tak vyrovnala. Nasledne som skusil aktivovat NPC a presuvat veci v inventari. Vsetko slo bez lagov. No a potom kupodivu vyskocila ta hlaska ze som nazbieral bavlnu. (to som uz u bavlniku nestal). No ale kedze nevieme co to presne je nazvime to "lag" ako kedysi nasi predkovia nevedeli co je to blesk a nazvali to "boh sa hneva"

Nazvi to jak chces - ale je pomerne vycerpavajici stat 2 minuty u kericku s malinama a sbirat a sbirat.... Driv mi padne neviditelnost jak oberu 2 maliny.
jeste dodatek: Kdyz neco obirate, a onen kericek zmizi. tak se nevypne script. Takze postava porad obira a pritom nema co.
Posted: 06:54 23. Jun 2007
by 566344
skript: Pokud date do kotliku nad ohnem (vytvoreny pomoci ocilky a troudu) nastackovane krabi maso (tj. 2 a vice kusu), tak zpatky dostanete pouze 1 ks peceneho masa.
skript: Pri obirani Hroznoveho vina sice dostanete do invu item "Hroznove vino", ale v okne systemoveho logu se objevuje hlaska: "Acquired item: Miscelaneous Small" misto spravneho "Acquire item: Hroznove vino".
Posted: 10:56 23. Jun 2007
by Sylmael
566344 wrote:skript: Pokud date do kotliku nad ohnem (vytvoreny pomoci ocilky a troudu) nastackovane krabi maso (tj. 2 a vice kusu), tak zpatky dostanete pouze 1 ks peceneho masa.
Toto som uz davno opravil. No ako sa zda nejaky chytrak tam dal starsiu verziu modulu a zas to premazal.
Poznamka : najlepsie by bolo keby sa to krabie maso urobilo nestackovatelne
Posted: 13:41 23. Jun 2007
by 566344
Sylmael wrote:Toto som uz davno opravil. No ako sa zda nejaky chytrak tam dal starsiu verziu modulu a zas to premazal.

"... a prijdou dnove, kdy otcove nepoznaji sve syny, kdy dcery budou zabijet sve matky, neveda co cini. V ten den jezdci smrti, moru, hladu a temnych sil budou jezdit mezi nami, rozsevat zkazu, zmatek a zmar. Tehdy
leva ruka nebude vedet co cini ruka prava, kazda noha bude chtit jit vlastnim smerem a tela budou jak bez hlavy. Tehdy zivi budou zavidet mrtvym a mrtvi samotni budou chodit mezi nami..."
Liceni zkazy
autor neznamy
Ctvrty vek

Posted: 20:08 23. Jun 2007
by 566344
skript: Pri obirani Malin sice dostanete do invu item "Maliny", ale v okne systemoveho logu se objevuje hlaska: "Acquired item: Miscelaneous Small" misto spravneho "Acquire item: Maliny".[/quote]
Posted: 20:29 23. Jun 2007
by Sylmael
Aha, tak to mi uz dava zmysel. Cize najprv script da hracovi vec ktora nieje identifikovana "miscelaneous small" vtedy to napise do logu ze si tu vec dostal. A az potom script v druhom kroku identifikuje tu vec a ty v inventari vidis uz vysledok.
Riesenie : vymenit poradie 1. identifikovat objekt 2. dat hracovi objekt

Posted: 20:42 23. Jun 2007
by 566344
Sylmael wrote:Aha, tak to mi uz dava zmysel. Cize najprv script da hracovi vec ktora nieje identifikovana "miscelaneous small" vtedy to napise do logu ze si tu vec dostal. A az potom script v druhom kroku identifikuje tu vec a ty v inventari vidis uz vysledok.
Riesenie : vymenit poradie 1. identifikovat objekt 2. dat hracovi objekt

bing ho!
Dalsi potiz: nevim proc, ale ted mi Krikovicka vykoupil 30 boruvek bez potizi a dalich 30 odmitl identifikovat jako boruvky - a co vic, nezaplatil za ne!

Posted: 22:40 23. Jun 2007
by Sylmael
Mozno nezaplatil lebo mu dosli peniaze. Ale ma to na sekeru od teba, takze sa obcas vrat a pripomenu mu rucne strucne aby sa nezabudlo.
Posted: 22:57 23. Jun 2007
by Rejty
Pri prodeji z rozhovoru by melo bejt neomezene penez u vykupciho.
Posted: 00:27 24. Jun 2007
by 566344
Rejty wrote:Pri prodeji z rozhovoru by melo bejt neomezene penez u vykupciho.
Penize mel - proste koupil 1 stack boruvek a druhy uz ne.
Posted: 01:24 24. Jun 2007
by 566344
V celem Kel-A-Zahru musi byt o hladu. Bud jsem neschopny - nebo tam orpavdu nemaji jedinou pekarskou pec, mlynek a jine vybaveni co se vyskytuje ve mlyne.
edit: Preklep
Posted: 16:09 24. Jun 2007
by Rejty
Uz do Kel-A-Hazru privezli do dilny novy potravinarsky vybaveni.

Posted: 19:22 27. Jun 2007
by 566344
Rejty wrote:Uz do Kel-A-Hazru privezli do dilny novy potravinarsky vybaveni.

V ramci dodavky bylo opomenuto dodat mlynske kameny pro mleti obili. Mlynek je pote nefunkcni, tak nebyl ani instalovan. Stejne tak hostinsky v hospode je tak dobre zasoben importovanymi obilninami sbiranymi levnou otrockou pracovni silou na Ostrovech, ze odmita vykupovat jakekoli pozivatiny, a to vcetne obycejnych obilnych zrn.
// aneb 1) neni ani mlynek v dilne; 2) hostinsky nevykupuje nic - ma nejaky vadny skript...
Posted: 09:51 28. Jun 2007
by Rejty
Kouknu na to.
Posted: 20:37 02. Jul 2007
by 566344
Uz se mi pred nedavnem stalo, ze Krkovicka v Ivory mi odminul vykoupit 1 stack boruvek, ale druhy klidne zaplatil. Ted mi totez provedl se sladovym zitem. Ktere dosud bez potizi vykupoval.
Nekde je neco spatne, ja to rikal.
