Page 2 of 2

Re: Nový server

Posted: 23:39 23. Jan 2009
by igor
nomis_b wrote:hele a nema nekdo z Plzenaku doma nejakou rychlou masinku, jako je treba planovanej server?
Nebo jako treba apson neco rychlejsiho nez to co tam je ted, ze by se server treba zkouskove premistil k nemu na cca 1tyden abychom zjistitili, zda to bude lagovat i na jinem stroji?
Pepa má určitě dobrou mašinku, nehraje, neDMkuje... tak by to třeba na ten tejden oželel ne? :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 23:39 23. Jan 2009
by Rejty
Ja si myslim, ze vykonejsi server se neztrati...

Re: Nový server

Posted: 23:44 23. Jan 2009
by pepa48
igor wrote:
nomis_b wrote:hele a nema nekdo z Plzenaku doma nejakou rychlou masinku, jako je treba planovanej server?
Nebo jako treba apson neco rychlejsiho nez to co tam je ted, ze by se server treba zkouskove premistil k nemu na cca 1tyden abychom zjistitili, zda to bude lagovat i na jinem stroji?
Pepa má určitě dobrou mašinku, nehraje, neDMkuje... tak by to třeba na ten tejden oželel ne? :mrgreen:
hele nepřej si mě :evil: jinak Rejty má počítač novější než já :mrgreen: :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 23:51 23. Jan 2009
by Rejty
igor wrote:Pepa má určitě dobrou mašinku, nehraje, neDMkuje... tak by to třeba na ten tejden oželel ne? :mrgreen:
Ine, Pepa pari WoW. :lol: :lol: :lol:

Re: Nový server

Posted: 00:36 24. Jan 2009
by igor
Rejty wrote:Ine, Pepa pari WoW. :lol: :lol: :lol:
OMG, to neni WoW ale Dota :roll: :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 00:44 24. Jan 2009
by pepa48
no jó, don Igor ví, don Igor hrál taky :D

Re: Nový server

Posted: 00:49 24. Jan 2009
by Rejty
igor wrote:OMG, to neni WoW ale Dota :roll: :mrgreen:
Sračka jako sračka! :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 00:50 24. Jan 2009
by pepa48
Rejty wrote:
igor wrote:OMG, to neni WoW ale Dota :roll: :mrgreen:
Sračka jako sračka! :mrgreen:
hh to tak! dyť ani nevíš jak to vypadá :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 00:51 24. Jan 2009
by Rejty
pepa48 wrote:hh to tak! dyť ani nevíš jak to vypadá :mrgreen:
A přesto to vím! :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 10:37 24. Jan 2009
by Pajule
Rejty wrote:
igor wrote:OMG, to neni WoW ale Dota :roll: :mrgreen:
Sračka jako sračka! :mrgreen:
Po dloohé době s tebou naprosto souhlasím :wink: :D :D :D

Re: Nový server

Posted: 10:56 24. Jan 2009
by Kiri
No fajn, koukam, ze sou vsici za, ze vsechno krom NWN a Falocn 4 je paradni sracka... a co teda dela ty zahadne pady?
Nebylo by fajn zkusit opet prejit na 3 restarty za den?

btw kdyz novej procak, tak 4jadro ;-) a za 2 roky :D

Re: Nový server

Posted: 10:59 24. Jan 2009
by igor
Kiri wrote:No fajn, koukam, ze sou vsici za, ze vsechno krom NWN a Falocn 4 je paradni sracka...
NWN je taky sračka :D

Re: Nový server

Posted: 11:08 24. Jan 2009
by Kiri
igor wrote:
Kiri wrote:No fajn, koukam, ze sou vsici za, ze vsechno krom NWN a Falocn 4 je paradni sracka...
NWN je taky sračka :D
vsecko je sracka....punk not dead vy volove!!!!

Re: Nový server

Posted: 11:10 24. Jan 2009
by pepa48
Kiri wrote:vsecko je sracka....punk not dead vy volove!!!!
aneb topic: "Jak nahuntit co nejvíc příspěvků." :mrgreen:

Re: Nový server

Posted: 23:51 25. Jan 2009
by photter
nevim, jak velkej disk je potřeba a kolik to smí stát ale nestáo by za to zapřemejšlet o SSDčku nebo aspoň 10 000 rpm raptoru ?