Page 2 of 2
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 23:41 23. Jan 2009
by pepa48
MaSo wrote:když pak běhá...všeci ho mlati...dokud neni teměř mrtev...a on furt běži jak kdyby měl sil na rozdavani
sice jsem tam nebyl, ale když si to vemeš do hloubky... v dungeonu před nějakou potvorou taky nelehneš při "téměř mrtev" na zem a nenapíšeš, že prostě nemůžeš a ona tě dorazí
postava prostě běhat holt může ať je sebevíc zraněná
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 23:59 23. Jan 2009
by MaSo
a však jo...ja sem taky psal (možna) at to neberete až tak moc važně...jenom tak poukazat sem spiš chtěl...že by to bylo hezke

...
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 00:03 24. Jan 2009
by Rejty
Jinak ja chtel rozehrat ten Q na obe strany, ale po tomhle tematu... Ne, diky. Abych se nahodou nemusel zase nekomu zodpovidat.
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 01:27 24. Jan 2009
by Hassan
No comment...
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 11:05 24. Jan 2009
by Kiri
diskutovani s DM (spise odporovani) je krapet proti pavidlum, ne?
Divim se Rejtymu ze vubec s vama rozebira a snazi se vam neco vysvetlit. Krom toho je buh, takze muze rozhodovat podle nalady (skoda ze to nedela)...Proste to tak je. Hotovo na nic se neptejte, stejne se hovno dovite!

Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 12:32 24. Jan 2009
by Krata
Běhání: tady linčujete Jareda za to že pořád bežel, už vidim jak se vy zastavujete před drowama
Jinak si poslední dobou všímám že lidi hrozně řešej každou věc s DM, hra má nějakej system a pravidla.. a DM je na požádání nebude měnit, když hrajete hru a cokoliv se stane, tak se neptejte DM proč to udělal ale hrajte to IC

.. timhle rejpánim si jenom zasloužíte že si vás DM radši nebude všímat, možná to je krutý ale DM je taky člověk a má taky nějakou trpělivost
Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 12:45 24. Jan 2009
by ravangorn
pepa48 wrote:postava prostě běhat holt může ať je sebevíc zraněná
Souhlas, od toho jsou tam ty záporný zranění (hnedka neumře ale krvácí), ale kdyby neutíkal tak by nemusel vytuhout

.
Myslim, že nikdo nepotřebuje vědět co bude s Jaredem, ale prostě to lidi taky trochu naštve, když Jared uteče od 5 lidí co ho držej (což bylo jinak fakt divný

) a pak asi po 40 minutách běhu a tahání se s ním do Karathy. A potom se jen vypaří a nic se neděje. Prostě taková je smůla no...

Jen si myslim, že ho už nikdy nemáme šanci chytit, ta paralýza dopadla moc pěkně

A ani potrápit jsme ho pořádně nemohli

Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 12:48 24. Jan 2009
by Krata
Šancí ještě budete mít dost

Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 13:03 24. Jan 2009
by Rejty
Vy se nedíváte na pohádky? Zlej není nikdy potrestanej hned ze začátku.

Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 13:09 24. Jan 2009
by ravangorn
Rejty wrote:Vy se nedíváte na pohádky? Zlej není nikdy potrestanej hned ze začátku.

Kdyby to bylo jako Princ a Večernice a za mnou by se zjevil Dei-Anag, Juana a třeba Nord a pěkně ho postrašili tak by to byla celkem sranda

. A nakonec bych dostal posvěcenej meč kterym ho dám na jednu ránu

. To by bylo moc pěkný

Re: Asi nějaký Q nebo co...
Posted: 13:21 24. Jan 2009
by Pajule
tadýdádýdáá rejty je bůůůh!bum bum bum tak pozor na něj
