Page 2 of 2

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 23:41 23. Jan 2009
by pepa48
MaSo wrote:když pak běhá...všeci ho mlati...dokud neni teměř mrtev...a on furt běži jak kdyby měl sil na rozdavani
sice jsem tam nebyl, ale když si to vemeš do hloubky... v dungeonu před nějakou potvorou taky nelehneš při "téměř mrtev" na zem a nenapíšeš, že prostě nemůžeš a ona tě dorazí

postava prostě běhat holt může ať je sebevíc zraněná

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 23:59 23. Jan 2009
by MaSo
a však jo...ja sem taky psal (možna) at to neberete až tak moc važně...jenom tak poukazat sem spiš chtěl...že by to bylo hezke :)...

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 00:03 24. Jan 2009
by Rejty
Jinak ja chtel rozehrat ten Q na obe strany, ale po tomhle tematu... Ne, diky. Abych se nahodou nemusel zase nekomu zodpovidat.

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 01:27 24. Jan 2009
by Hassan
No comment...

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 11:05 24. Jan 2009
by Kiri
diskutovani s DM (spise odporovani) je krapet proti pavidlum, ne?

Divim se Rejtymu ze vubec s vama rozebira a snazi se vam neco vysvetlit. Krom toho je buh, takze muze rozhodovat podle nalady (skoda ze to nedela)...Proste to tak je. Hotovo na nic se neptejte, stejne se hovno dovite! :D

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 12:32 24. Jan 2009
by Krata
Běhání: tady linčujete Jareda za to že pořád bežel, už vidim jak se vy zastavujete před drowama :D

Jinak si poslední dobou všímám že lidi hrozně řešej každou věc s DM, hra má nějakej system a pravidla.. a DM je na požádání nebude měnit, když hrajete hru a cokoliv se stane, tak se neptejte DM proč to udělal ale hrajte to IC :) .. timhle rejpánim si jenom zasloužíte že si vás DM radši nebude všímat, možná to je krutý ale DM je taky člověk a má taky nějakou trpělivost

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 12:45 24. Jan 2009
by ravangorn
pepa48 wrote:postava prostě běhat holt může ať je sebevíc zraněná
Souhlas, od toho jsou tam ty záporný zranění (hnedka neumře ale krvácí), ale kdyby neutíkal tak by nemusel vytuhout :) .
Myslim, že nikdo nepotřebuje vědět co bude s Jaredem, ale prostě to lidi taky trochu naštve, když Jared uteče od 5 lidí co ho držej (což bylo jinak fakt divný :) ) a pak asi po 40 minutách běhu a tahání se s ním do Karathy. A potom se jen vypaří a nic se neděje. Prostě taková je smůla no... :( Jen si myslim, že ho už nikdy nemáme šanci chytit, ta paralýza dopadla moc pěkně :D A ani potrápit jsme ho pořádně nemohli :)

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 12:48 24. Jan 2009
by Krata
Šancí ještě budete mít dost :wink:

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 13:03 24. Jan 2009
by Rejty
Vy se nedíváte na pohádky? Zlej není nikdy potrestanej hned ze začátku. :mrgreen:

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 13:09 24. Jan 2009
by ravangorn
Rejty wrote:Vy se nedíváte na pohádky? Zlej není nikdy potrestanej hned ze začátku. :mrgreen:
Kdyby to bylo jako Princ a Večernice a za mnou by se zjevil Dei-Anag, Juana a třeba Nord a pěkně ho postrašili tak by to byla celkem sranda :D . A nakonec bych dostal posvěcenej meč kterym ho dám na jednu ránu :roll: . To by bylo moc pěkný :lol:

Re: Asi nějaký Q nebo co...

Posted: 13:21 24. Jan 2009
by Pajule
tadýdádýdáá rejty je bůůůh!bum bum bum tak pozor na něj :twisted: