Page 2 of 3
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 15:01 26. Jan 2009
by Tretas
no prahvozd je opravdu jedno těžké místo.
a k te patre 3-4 lidi... vono 3-4 lidi 2 lvl když jdou do jezevši jeskyně tak je to pohoda, ale když ti samí jdou do medvědí jeskyně tak dostanou na prdel

no a když jdou do prahvozdu tak tam se ani nepodívaji a už jsou rohateho

takže vono jde spíš o lvl než o počet
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 15:26 26. Jan 2009
by fuxxo
Tretas wrote:no prahvozd je opravdu jedno těžké místo.
a k te patre 3-4 lidi... vono 3-4 lidi 2 lvl když jdou do jezevši jeskyně tak je to pohoda, ale když ti samí jdou do medvědí jeskyně tak dostanou na prdel

no a když jdou do prahvozdu tak tam se ani nepodívaji a už jsou rohateho

takže vono jde spíš o lvl než o počet
jo jasne ze de aj o lvl a to som tam aj napisal...
ale ide aj o zohratost
napr: fighter sa vie spolahnut ze ho tam doliecis alebo doboostis a tak...
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 15:32 26. Jan 2009
by nomis_b
Podle me de spise o povolani, nez o lvly. Jako smao, ez de o ne, ale u nekterych dungeonu, jeslti mas 23, nebo 25 lvlu je celkem jedno. Bojovnik si vsak musi vynechat tak 70% dungeonu, kdezto kouzelnik si odskrtne tak maximalne beholdery.
Ale nejlepsi je vzdy a vsude spoluprace. Pokud je dobra kombinace povolani, tak se da dostat vlastne skoro vsude. Horsi je, kdyz se treba de na mrtvaky a chybi klerik ci paladin apod...
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 11:48 30. Jan 2009
by Kiri
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 00:08 17. Mar 2009
by Bahnak
za nejtezsi dungeon pokládam hospodu v Ivory...
čepuje se tam zákeřný ležák, který nikdy neodadnu, a stavy do jakých se pak dostávám jsou mnohdy horší než sebevětší bitka s potvorama... Boj s chlastem je odvěký problém trpaslíků, ale znáte to...:
!!!Chlast je metla lidstva..., ale zametat se musí!!!
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 00:16 17. Mar 2009
by Krata
velice dobrý hráč, máš moji plnou pozornost ve hře

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 00:28 17. Mar 2009
by igor
Bahnak wrote:!!!Chlast je metla lidstva..., ale zametat se musí!!!
Tak proč s tim maj problém trpaslíci?

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:10 17. Mar 2009
by Neithan1
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:11 17. Mar 2009
by Krata
a co s tim jako uděláš!!
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:11 17. Mar 2009
by Neithan1
Pod sem a zvopakuj to !
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:17 17. Mar 2009
by Krata
ne... ty pod sem a zopakuj to
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:18 17. Mar 2009
by Rejty
Nechcete si to psát po ICQ?

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:20 17. Mar 2009
by Krata
a takovejch příspěvků z toho mohlo být

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 03:22 17. Mar 2009
by Neithan1
Krata do mna furt rype lebo som low level !
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 04:27 17. Mar 2009
by Krata
s n00bama Ž4dN3 sL1t0V4ni!!! Kr4t4 pWnEd N31th4n roFl olololololololol.... omg