Page 2 of 3

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 15:01 26. Jan 2009
by Tretas
no prahvozd je opravdu jedno těžké místo.
a k te patre 3-4 lidi... vono 3-4 lidi 2 lvl když jdou do jezevši jeskyně tak je to pohoda, ale když ti samí jdou do medvědí jeskyně tak dostanou na prdel :-D no a když jdou do prahvozdu tak tam se ani nepodívaji a už jsou rohateho :-D takže vono jde spíš o lvl než o počet

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 15:26 26. Jan 2009
by fuxxo
Tretas wrote:no prahvozd je opravdu jedno těžké místo.
a k te patre 3-4 lidi... vono 3-4 lidi 2 lvl když jdou do jezevši jeskyně tak je to pohoda, ale když ti samí jdou do medvědí jeskyně tak dostanou na prdel :-D no a když jdou do prahvozdu tak tam se ani nepodívaji a už jsou rohateho :-D takže vono jde spíš o lvl než o počet
jo jasne ze de aj o lvl a to som tam aj napisal...
ale ide aj o zohratost
napr: fighter sa vie spolahnut ze ho tam doliecis alebo doboostis a tak...

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 15:32 26. Jan 2009
by nomis_b
Podle me de spise o povolani, nez o lvly. Jako smao, ez de o ne, ale u nekterych dungeonu, jeslti mas 23, nebo 25 lvlu je celkem jedno. Bojovnik si vsak musi vynechat tak 70% dungeonu, kdezto kouzelnik si odskrtne tak maximalne beholdery.

Ale nejlepsi je vzdy a vsude spoluprace. Pokud je dobra kombinace povolani, tak se da dostat vlastne skoro vsude. Horsi je, kdyz se treba de na mrtvaky a chybi klerik ci paladin apod...

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 11:48 30. Jan 2009
by Kiri
Tezko rict jakej, zalezi na hodne vecech (prvnich par hernich dni na Thalce bylo pro me nemyslitelny sam opustit bezpeci osady)...da se rict, ze kazdej prvne prochazenej dung (lokace) je tezkej, protoze sam hrac nemuze vedet co ho ceka. Kdyz si vzpomenu na prvni navstevu jesteriho doupete a zdrcadlovou sin....dokonale sem propad v predvidani a inteligenci, tedy posel sem. Jenom mi to utvrdilo v nazotu, ze tadle hra dokze neustale nejak prekvapovat :D

Takze si myslim, ze sem este v nejobtiznejsim nikdy nebyl a dlouho se nekam pobliz podobnych urovni urcite nepodivam :D :D :D - WB budis oslavovani chvalozpevi do nejdelsi smrti - :D

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 00:08 17. Mar 2009
by Bahnak
za nejtezsi dungeon pokládam hospodu v Ivory...

čepuje se tam zákeřný ležák, který nikdy neodadnu, a stavy do jakých se pak dostávám jsou mnohdy horší než sebevětší bitka s potvorama... Boj s chlastem je odvěký problém trpaslíků, ale znáte to...:

!!!Chlast je metla lidstva..., ale zametat se musí!!!

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 00:16 17. Mar 2009
by Krata
velice dobrý hráč, máš moji plnou pozornost ve hře :mrgreen:

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 00:28 17. Mar 2009
by igor
Bahnak wrote:!!!Chlast je metla lidstva..., ale zametat se musí!!!
Tak proč s tim maj problém trpaslíci? :)

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:10 17. Mar 2009
by Neithan1
Igore a Krato, tohle je posledni varovani ! Prestante spamovat !!!!! :evil: :evil: :evil:

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:11 17. Mar 2009
by Krata
a co s tim jako uděláš!!

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:11 17. Mar 2009
by Neithan1
Pod sem a zvopakuj to !

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:17 17. Mar 2009
by Krata
ne... ty pod sem a zopakuj to

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:18 17. Mar 2009
by Rejty
Nechcete si to psát po ICQ? :mrgreen:

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:20 17. Mar 2009
by Krata
a takovejch příspěvků z toho mohlo být :(

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 03:22 17. Mar 2009
by Neithan1
Krata do mna furt rype lebo som low level !

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 04:27 17. Mar 2009
by Krata
s n00bama Ž4dN3 sL1t0V4ni!!! Kr4t4 pWnEd N31th4n roFl olololololololol.... omg