Page 2 of 2
Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 20:04 26. Jan 2009
by xyz
Sexuální prasárny jsou Berserkova parketa, mně stačí někoho zmlátit.

Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 20:10 26. Jan 2009
by nomis_b
hm, no abych se priznal, me prepadeni nevadi. Mam je rad, protoze to hodne ozivuji ale:
Zrovna sem mel pred 2 zkouskama a sel sem se jen vecer na 10minut odreagovat stazenim kuzi k medvedum... ani sem tam nedosel a diky lagu sem takhel chcip.. sem se odpojil za 10sekund po prepadeni. sem rad, ez to neprodluzovali.. vetsinou se da napsat tellem, at to zkratis, ci usmernis.
Ale priste jim to vratim
P.S: teda pokud nebude bugovat to lepsi utociste

Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 20:23 26. Jan 2009
by Krata
S Deevim souhlasim a asi byla otázka času než to zkusí na někoho, komu se to nebude líbit

.. ted nemyslim přepadávání .. bers by se měl trochu krotit

Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 20:34 26. Jan 2009
by Lord_Berserk
Krata wrote:S Deevim souhlasim a asi byla otázka času než to zkusí na někoho, komu se to nebude líbit

.. ted nemyslim přepadávání .. bers by se měl trochu krotit

nekecej

tak jako v dnesnim svete padouch neresi co je spatny a esi nekomu neublizi...me nedavno v nocnim buse obtezoval nakej buzik a taky se mi to nelibilo... nutil me k sobe jit na televizi
Stvoritel Thalie wrote:Je třeba uvědomit si, že Thalie je Role-Play světem, čili místem, kde se hráči snaží věrně hrát svou postavu. Znamená to, že s ostatními postavami nejednáte za svojí osobu, která sedí u počítače, ale za postavičku, kterou vidíte na monitoru před sebou.
hej hola, zruste zly presvedceni

Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 21:29 26. Jan 2009
by ATom
No mě stačilo jak sem si založil novou postavu ještě mnišku a prvni co se mi přihodilo tak sem vešel do jezevči jeskyně a tam mě navštivil Berserka a Xarx no a co se asi stalo. Napral mi to mezi pulky.

Re: Klerik - Lepší útočiště
Posted: 23:17 26. Jan 2009
by jaara
ATom wrote:No mě stačilo jak sem si založil novou postavu ještě mnišku a prvni co se mi přihodilo tak sem vešel do jezevči jeskyně a tam mě navštivil Berserka a Xarx no a co se asi stalo. Napral mi to mezi pulky.


Takovej je život, holka
