Re: Nunchaky
Posted: 20:15 08. Feb 2009
Rejty wrote:Náhodou, Želvy ninja byl můj oblíbenej seriál. Ještě mám doma většinu dílů nahranejch.
hehe tak už vim jak tě budu podplácet
Rejty wrote:Náhodou, Želvy ninja byl můj oblíbenej seriál. Ještě mám doma většinu dílů nahranejch.
Buď ti pak někdo musí zeditovat postavu, nebo do tý doby udělám nějakej nástroj, aby tohl mohli dělat DM přímo ve hře.-speck- wrote:Mohl bych pak tedy jen prosbu či dotaz. Zda by bylo možné až se ty featy udělají, že by se mi mohly me stavajici featy na kukri pak pozměnit na ty nunchaky? Snad to pak nějak půjde.kucik wrote:Urcite budem i pro tyhle zbrane delat featy, ale nedokazu rict, kdy se k tomu dostanu.
Jinak děkuji všem za odpovědi.