Re: alchimie
Posted: 21:06 29. Jan 2009
Musíš napsat ...bidlo s bydlem spadlo !Krata wrote:tak ted češtináři:
"tak pták má bydlo(dům, takže tvrdé y) a ve svém bydle má bidlo(jako ta tyč, takže měkké i) a teď přijde ta fáze na kterou musíš přijít....tak a zafoukal vítr a obě b_dla spadla, jaký je tam i/y??"
tohle mi jednou poslala kámoška, já sám sem s češtinou dost beldě tak zkuste vy